Promocje Bosch i Sachs w Martex

11 lipca 2014, 10:02

W sieci Martex rozpoczęły się dwie nowe promocje produktów firmy Bosch. Klienci dystrybutora mogą wziąć udział także w ciekawej akcji marki Sachs.

Promocja Bosch – elektronarzędzia za zakup części

Po zakończonej sukcesem promocji w podobnym układzie w 2013 roku, Bosch ponownie nagradza klientów za zakupy swoich części. Bonusem w aktualnej promocji, za osiągnięcie określonych progów zakupowych są elektronarzędzia Bosch. 

Bosch – paski klinowe i żarówki

Zakup pasków klinowych Bosch oraz żarówek Bosch 24V w sieci Martex za 200 zł netto jest nagradzany dodatkiem w postaci oryginalnej czapki baseballowej Bosch. Ilość czapek jest ograniczona. Zakupy bonusowane w tej promocji liczą się również w rozliczeniu promocji na części, opisanej powyżej.

Kaucje oraz skup rdzeni sprzęgieł Sachs w Martex

Od 1 sierpnia 2014 r., Martex wprowadzi kaucje za sprzęgła marki Sachs. W myśl wprowadzonych zasad, Sachs umożliwi przy zakupie nowego sprzęgła oddanie zużytego rdzenia, wypłacając należną wartość kaucji. Dodatkowo od 1 sierpnia do końca września lub do wyczerpania zapasów promocyjnych obowiązuje specjalna oferta. Każdy klient, który dokona w Martex takiej operacji, oprócz zwrotu kaucji za oddany rdzeń sprzęgła, otrzyma dodatkowo dwuczęściowy kombinezon roboczy.

 

Więcej informacji na temat promocji na załączonych ulotkach oraz na stronie internetowej www.martex-rybnik.pl

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

217.67.212.*, 11 lipca 2014, 14:16 0 0

"Sachs umożliwi przy zakupie nowego sprzęgła oddanie zużytego rdzenia, wypłacając należną wartość kaucji."

a nie powinno być:

"Sachs umożliwi przy zakupie REGENEROWANEGO sprzęgła oddanie zużytego rdzenia, wypłacając należną wartość kaucji."

???

Odpowiedz