Q-service Truck zaczyna współpracę z SsangYong

18 sierpnia 2014, 15:12

Spółka Q-service Truck, pierwszy w Polsce autoryzowany dealer specjalizujący się w sprzedaży samochodów dostawczych i ciężarowych wyłącznie marki Isuzu, podpisał umowę z SsangYong Motors Polska.

Serwis samochodowy obecnego dealera Isuzu zyskał autoryzację kolejnego producenta pojazdów. W lipcu podpisano umowę z SsangYong Motors Polska. Dotyczy ona obsługi, napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych oraz zaopatrzenia w części zamienne do samochodów SsangYong.

Spółka Q-service Truck w ramach rozwoju Centrum Kompetencji podpisała umowę także z turecką firmą Safkar, producentem agregatów klimatyzacyjnych i systemów klimatyzacji do samochodów
dostawczych, ciężarowych i autobusów. Stała się tym samym dealerem agregatów i autoryzowanym partnerem, serwisującym urządzenia klimatyzacyjne Safkar.

W najbliższej przyszłości Q-service Truck zyska autoryzację sprzedażowo – serwisową systemów ogrzewania i klimatyzacji firmy Eberspaecher. Stanie się też dealerem wind załadunkowych do samochodów dostawczych Bär Cargolift. Zajmie się również ich obsługą serwisową.

SSangYong to firma z 60 – letnią tradycją i czołowy producent samochodów w Korei. Szacuje się, że w Polsce jeździ ok. 5 tys. samochodów SsangYong.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!