Certyfikaty MANa dla producentów zabudów

25 sierpnia 2014, 10:29

Certified Bodybuilder – nowy program certyfikacji MANa zapewnia klientom na całym świecie odpowiednia jakość wykonania i dostawy kompletnych pojazdów tworzonych we współpracy z producentami zabudów. Nowy program przyczyni się do uproszczenia procedur w celu zapewnienia szybszej i bezpieczniejszej realizacji zleceń oraz skrócenia czasu dostawy.

Pierwszy certyfikat MAN dla firm zabudowujących, otrzymała kielecka KH-KipperNa nowym portalu MAN poświęconym producentom zabudów, na stronie www.man.eu/aufbauhersteller oprócz informacji dla producentów zabudów „MAN ABBI“, portalu technicznego „MANTED“ i wykazu szybko dostępnych kompletnych pojazdów „Trucks to go“ znajdują się także szczegółowe informacje na temat nowego „Programu certyfikacji dla producentów zabudów“. Proces certyfikacji może być uruchomiony bezpośrednio z portalu dla producentów zabudów „ABBI“ (www.abbi.man-mn.com).

Proces ten koncentruje się w szczególności na kwestiach jakości i compliance, dzięki czemu certyfikat potwierdza nie tylko wysoki standard producenta zabudowy, ale zapewnia także możliwość korzystania w przyszłości z bezpośrednich wspólnych kanałów sprzedaży MAN i certyfikowanego partnera.

Pierwszą firmą, która w marcu 2014 otrzymała od MAN certyfikat „Certified Bodybuilder“ był polski producent zabudów „KH-Kipper“ z Kielc. Do tej pory firma MAN wydała już 15 certyfikatów w Europie, a w trakcie postępowania certyfikacyjnego znajduje się ponad 50 międzynarodowych producentów zabudów wywrotek, skrzyń do przewozu ładunków suchych, skrzyń chłodniczych, betoniarek, żurawi, pojazdów-cystern i pojazdów pożarniczych.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!