Telematyka pomaga zdobywać zlecenia

29 września 2014, 15:16

Na polskim rynku transportowym funkcjonuje ponad 130 tysięcy firm. Zróżnicowana branża i jej rozdrobnienie nie sprzyjają konsolidacji i wprost przekładają się na kondycję wielu przewoźników. Dla wielu małych i średnich przewoźników jedną z najskuteczniejszych form pozyskiwania nowych klientów są giełdy transportowe.

Klienci AutoGuard, którzy dzięki platformie AutoControl na co dzień monitorują swój tabor (łącznie zasięg systemu obejmuje ponad 25 tys. pojazdów) mogą dzięki platformie TimoCom oraz Trans.eu wystawiać wolne pojazdy na giełdzie.

– „Nasi Klienci już podczas wprowadzania pojazdu na giełdę mogą zaznaczyć, że udostępniają je dla trackingu, co zapewnia im przewagę nad firmami konkurencyjnymi, które nie posiadają systemu monitorowania pojazdów. Dla Zlecających przewóz ładunku niezwykle ważną funkcjonalnością jest bowiem możliwość jego śledzenia.” – mówi Robert Rozesłaniec, Prezes Zarządu AutoGuard S.A.

Użytkownicy giełdy TimoCom częściej zlecają przewozy firmom wyposażonym w system telematyczny dlatego Klienci AutoGuard już na starcie zapewniają sobie większą konkurencyjność. Możliwość zlokalizowania ładunku z giełdy przekłada się wprost na znaczący wzrost liczby zleceń i zapewnienie sobie silniejszej i stabilnej pozycji na rynku.
 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!