Sklep internetowy firmy Scania

1 października 2014, 15:51

Usługi serwisowe i części zamienne Scania są teraz dostępne przez Internet. W sklepie online można nabyć popularne części zamienne do samochodów i akcesoria oraz odzież i gadżety z kolekcji Scania Truck Gear. Ciekawym rozwiązaniem jest możliwość zamawiania za pośrednictwem sklepu pakietów i usług serwisowych Scania.

– „Użytkownicy naszego sklepu mogą zamówić nie tylko najpopularniejsze części zamienne, akcesoria samochodowe oraz ubrania i gadżety z legendarnej już kolekcji Scania Truck Gear, ale również zarezerwować wizytę w jednym z naszych serwisów. Pozwali to naszym klientom na oszczędność czasu i zaplanowanie wizyty w serwisie bez wychodzenia z domu. Dołożymy starań aby oferta i funkcjonalność sklepu była sukcesywnie rozbudowywana” – mówi Adriana Konarzewska, Koordynator Projektu ds. Sklepu Internetowego Scania.

Sklep internetowy Scania został zaprojektowany w taki sposób, by dać klientom maksimum informacji na temat oferowanego asortymentu. Tym samym powstało źródło informacji handlowej firmy, a przede wszystkim miejsce do komfortowego dokonywania zakupów.

– „Szybki rozwój rynku e-commerce w Polsce i na świecie pomógł nam w podjęciu decyzji o uruchomieniu sklepu internetowego. Liczymy, że sklep szybko zyska grono zadowolonych użytkowników i stanie się dla nas dodatkową platformą do komunikacji z naszymi klientami. Dzięki sklepowi Scania zakup usług i części zamiennych przestaje być ograniczony jedynie do istniejącej, tradycyjnej sieci sprzedaży, a staje się powszechnie dostępny, o każdej porze – 24 godziny na dobę” – mówi Krzysztof Grzywka, Kierownik Działu Rozwoju Przedsiębiorczości Warsztatów w Scania Polska.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!