Tip-Topol po targach TRANSEXPO

21 października 2014, 15:57

Tip-Topol z sukcesem zaprezentował swoją ofertę handlową na targach TRANSEXPO. Przedstawiciele firmy zapewniają, że odzew zainteresowanych uczestników targów przerósł ich oczekiwania.

Przygotowana prezentacja, zgodnie z tematyką targową dotyczyła głównie serwisu aut ciężarowych, jednak na stoisku C36 można było znaleźć pełną gamę wyposażenia warsztatowego.

100 m2, którymi dysponowała firma zostało w pełni wykorzystane. Całe spektrum podnośników, sekcja dedykowana diagnostyce, materiałom eksploatacyjnym czy geometrii to tylko część z przedstawionych przez Tip-Topol modułów.

Z zainteresowaniem zwiedzających spotkał się serwis mobilny, a więc w pełni zabudowany na potrzeby serwisowe pojazd, jaki prezentowany był przy współudziale autoryzowanego dealera firmy – PKS z Ostrowca Świętokrzyskiego.

Szczególnie atrakcyjny okazał się cztero kolumnowy podnośnik MOVID, którego pracę można było obserwować w trakcie całych targów. Jako, że udźwig maszyny to 7,5 tony, uniesienie ciężarówki, jaką na potrzeby pokazu wypożyczono, nie stanowiło żadnego problemu, za to było atrakcją dla zwiedzających.

Firma Tip-Topol już dziś zapowiada swój udział w kolejnej edycji targów TRANSEXPO.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!