Nowy oddział EUROPART w Bydgoszczy

, 12 listopada 2014, 10:48

Firma EUROPART Polska wchodząca w skład EUROPART Holding, zajmującego się dystrybucją części zamiennych do samochodów ciężarowych, autobusów i naczep otwiera nowy oddział w Bydgoszczy.

Nowy oddział rozpoczął działalność w ostatnim tygodniu października 2014 r. Posiada magazyn o powierzchni 300 m2, wspierany codziennymi dostawami z magazynów centralnych w Wieluniu i Werl. Zatrudniono w nim doświadczoną kadrę pracowniczą.

– „To już 25-ty oddział EUROPART w Polsce, ale warto podkreślić, że nie ostatni, który Spółka otworzy jeszcze w bieżącym roku. Nasza oferta części marki własnej Europart Premium Parts, które przechodzą bardzo wymagające testy na torach wyścigowych cyklu FIA Racing Truck Championship, jest gwarantem jakości i niezawodności dostarczanych przez nas części zamiennych. Mając na uwadze potrzeby naszych klientów rozwijamy sieć oddziałów tak by możliwe skrócić czas obsługi klientów na lokalnych rynkach.” – podkreśla Karol Prozner, Prezes EUROPART Polska.

Nowy oddział mieści się przy ulicy Szubińskiej 55 w Białych Błotach. Szczegółowych informacji na temat oferty można uzyskać dzwoniąc pod numer 52/348 25 41 lub 506 378 828.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!