Nowa zimówka dla transportu wielkogabarytowego

13 listopada 2014, 10:06

Continental poszerzył ofertę o nowy rozmiar zimowej opony naczepowej HTW 2 Scandinavia – 445/45 R19.5. Zaprojektowano ją specjalnie na potrzeby transportu ładunków o dużych gabarytach lub masie.

Opony naczepowe z linii Scandinavia zostały zaprojektowane m.in. specjalnie do montażu na naczepach, z myślą o poprawie bezpieczeństwa jazdy na oblodzonych i pokrytych śniegiem drogach. W tym roku, bieżniki z linii Scanidinavia poszerza opona HTW 2 Scandinavia w nowym rozmiarze 445/45 R19.5, która jest dedykowana do montażu w pojazdach przewożących ładunki wielkogabarytowe.

– „Pojazdy przeznaczone dla transportu wielkogabarytowego w warunkach zimowych muszą być wyposażone w specjalistyczne ogumienie, które charakteryzuje się dłuższą żywotnością, odpornością na ścieranie oraz dobrą amortyzacją. Właściwie dobrana opona do pojazdu przewożącego ładunek o dużych gabarytach lub masie gwarantuje dobrą przyczepność oraz efektywne hamowanie i przyspieszanie w trudnych warunkach zimowych. Taka jest właśnie opona HTW 2 Scandinavia w nowym rozmiarze 445/45 R19.5. Uzupełnia ona gamę nowoczesnych opon zimowych firmy Continental – jedną z najszerszych na rynku pojazdów użytkowych” – powiedział Marcin Cywiński z Continental Opony Polska.

Opona HTW 2 Scandinavia w nowym rozmiarze jest dostępna w Polsce od 11 listopada 2014 r.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!