System Shell FuelSave Partner nagrodzony

, 8 grudnia 2014, 9:42

System telematyczny dla firm transportowych Shell FuelSave Partner, wspomagający zarządzanie flotą pojazdów ciężarowych, otrzymał Nagrodę Innowacyjności w Transporcie w kategorii systemy telematyczne.

Nagrody dla laureatów konkursu „Nagroda Innowacyjności w Transporcie” zostały wręczone podczas grudniowej gali Forum Innowacji Transportowych. Konkurs został zorganizowany przez Fundację Centrum Analiz Transportowych i Infrastrukturalnych (CATI). CATI zajmuje się prowadzeniem działalności doradczej, badawczej i edukacyjnej w obszarze logistyki i infrastruktury.

Celem konkursu jest przede wszystkim promocja innowacyjności w działalności transportowej, logistycznej i infrastrukturalnej. Nagrody są przyznawane w wielu kategoriach. Jedną z nich jest kategoria: „Systemy wspomagające zarządzanie: systemy telematyczne”, w której ocenianych jest pięć kryteriów: innowacyjność, skuteczność, możliwość integracji, trwałość, a także możliwość zastosowania rozwiązania przez firmy funkcjonujące w Polsce.

– „Nagroda Innowacyjności w Transporcie to dla nas ogromne wyróżnienie, przede wszystkim ze względu na to, że  zostaliśmy wybrani przez kluczowych uczestników rynku flotowego, czyli przez osoby, które znają biznes transportowy od podszewki” – powiedziała Magdalena Żagiel, Shell FuelSave Partner Product Manager CEE – „Otrzymana nagroda to dla nas także potwierdzenie słuszności strategii rozwoju, którą obraliśmy dla Shell FuelSave Partner i którą na pewno będziemy kontynuować” – dodała. 

Shell FuelSave Partner został zaprojektowany po to, by pomagać menedżerom w zarządzaniu flotą pojazdów ciężarowych poruszających się po całej Europie. Nie tylko od strony operacyjnej, ale również formalno-prawnej i kosztowej.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!