Układy kierownicze TRW dla całej linii ciężarówek Daimlera

22 stycznia 2015, 9:20

TRW podpisało siedmioletnią umowę z Daimler Trucks North America. Na jej mocy TRW będzie dostarczać układy kierownicze dla całej linii ciężarówek niemieckiego koncernu.

W ramach współpracy, TRW ma dostarczać przekładnie, ramiona przekładni, drążki i kolumny kierownicze dla marek Freightliner, Western Star, Thomas Built Bus i Freightliner Custom Chassis.

– „Jesteśmy dumni z uzyskania pozycji standardowego dostawcy DTNA. Mamy z nimi doskonałą relację handlową i liczymy na kontynuację owocnej współpracy. Od lat dostarczamy do DTNA układy kierownicze i cieszymy się z umocnienia naszej współpracy w postaci niniejszej umowy” – powiedział Andreas Weller, wiceprezes i dyrektor generalny działu układów kierowniczych w TRW.

– „Jako wyłączny dostawca kompletnych układów kierowniczych w Ameryce Północnej, TRW ma wyjątkową możliwość zaopatrywania całej linii DTNA. Nasze zakłady produkcyjne w Stanach Zjednoczonych i Meksyku posiadają lokalizację idealną ku temu, aby sprawnie zaopatrywać fabryki DTNA. Ponad 100-letnie doświadczenie w produkcji systemów i układów samochodowych sprawia, że TRW to najlepszy wybór dla producentów pojazdów w Ameryce Północnej. Dlatego właśnie chętnie wybierają oni TRW jako standardowego dostawcę układów i systemów samochodowych”. – dodał Weller.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!