Goodyear głównym dostawcą opon dla HOYER

2 lutego 2015, 13:59

Znaczący dostawca usług logistycznych w Europie i na świecie, HOYER, wybrał Goodyeara na głównego dostawcę opon dla swojej floty. Podpisany kontrakt przewiduje, że Goodyear dostarczy opony i usługi serwisowe do 4 000 pojazdów tej firmy w całej Europie.

W ramach kompleksowej umowy europejska flota ciągników i naczep firmy HOYER zostanie wyposażona w najnowsze, a także bieżnikowane opony Goodyeara oraz objęta programem Goodyear FleetFirst. Ponadto koncern zapewni pomoc drogową i dostęp do internetowego programu zarządzania oponami FleetOnlineSolutions oraz obsługę 2000 serwisów w 28 europejskich krajach.

– „Jakość i osiągi opon Goodyear, ich niezawodność, rozbudowana sieć serwisów, a także innowacyjne rozwiązania i usługi przekonały nas do podjęcia współpracy właśnie z Goodyearem. Jednym z głównych powodów wyboru ogumienia Goodyear było pojawienie się najnowszej generacji – testowanych przez nas – opon KMAX dla pojazdów ciężarowych. Ogromne znaczenie ma dla nas także dostęp do pełnego zakresu usług i rozwiązań FleetFirst, w tym FleetOnlineSolutions. Kompleksowy pakiet oferowany przez Goodyeara zwiększa naszą efektywność, zmniejszając przy tym oddziaływanie na środowisko naturalne” – powiedział Frans Tutuhatunewa, szef działu zakupów korporacyjnych w firmie HOYER GmbH. 

– „Jesteśmy dumni, że firma HOYER wybrała Goodyeara na dostawcę opon do pojazdów ciężarowych oraz do obsługi większości aut należących do tej floty w Europie. FleetFirst to nie tylko innowacyjne produkty, ale także usługi i rozwiązania, takie jak bieżnikowanie, narzędzie FleetOnlineSolutions oraz sieć serwisów TruckForce. Pomagają one klientom obniżać koszty operacyjne na wiele sposobów. Współpraca z Grupą HOYER pokazuje, że nasza wszechstronna oferta to wymierne korzyści dla klientów” – powiedział Jan-Piet Huylebroeck, dyrektor sprzedaży opon do pojazdów ciężarowych Goodyear w Europie, na Bliskim Wschodzie i Afryce.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!