Nowy serwis IVECO w Lublinie

16 lutego 2015, 15:29

Użytkownicy pojazdów IVECO mogą korzystać z nowego serwisu, położonego w Bystrzejowicach Pierwszych. Punkt sieci DBK Truck Center znajduje się przy Drogach Krajowych nr S12 i S17 w odległości 8 km od dotychczasowej lokalizacji.

Punkt serwisowy posiada 5 stanowisk przejazdowych o długości 28 m każdy, dwa zestawy przestawnych podnośników Stertil-KONI, nowoczesną linię diagnostyczną, ma też możliwość dokonywania skomplikowanych napraw ram i kabin. Obiekt jest wyposażony w centralny system dystrybucji i monitoringu materiałów olejowych połączony bezpośrednio z DMS.

Powierzchnia magazynowa to prawie 300 m2, z szeroką gamą części zamiennych o wartości 1,5 mln złotych. W sumie powierzchnia serwisowa wynosi 1100 m2, a cały obiekt ostatecznie ponad 2 tys. m2. W poczekalni dla klientów znajduje się duża przeszklona ściana, która umożliwia obserwację naprawy pojazdu. Obiekt posiada pełen monitoring i 24-godzinny system ochronny. Przygotowane zostały również: specjalnie utwardzony parking na 50 zestawów oraz wydzielone parkingi na pojazdy osobowe i dostawcze.

Nowo otwarty punkt w Lublinie ma możliwość przeprowadzania napraw gwarancyjnych IVECO i KOEGEL oraz pogwarancyjnych wszystkich marek pojazdów dostawczych, ciężarowych i naczep.

– „Spółka CTC jest jednym z najprężniej działających Dealerów IVECO w Polsce – to właśnie w odpowiedzi na wciąż rozwijające się zainteresowanie usługami firmy oraz jej wizerunek podjęliśmy decyzję o budowie nowego obiektu. To wyciągnięcie ręki w stronę „oddanych” klientów, którzy zaufaniem oraz lojalnością zasłużyli na jeszcze większe zaangażowanie ze strony zespołu CTC. Bo zawsze może być lepiej…” – mówi Jacek Chodasewicz, wiceprezes spółki zarządzający nowym obiektem w Bystrzejowicach Pierwszych.

CTC to firma, która w 2008 roku stała się Autoryzowanym Dealerem marki IVECO. Oferuje szeroką gamę pojazdów użytkowych począwszy od klasy lekkiej, poprzez średnią, a skończywszy na ciężkiej. Klienci mają wybór zarówno wśród nowych, jak i używanych aut. Należy do Grupy Kapitałowej DBK.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

77.252.178.*, 17 lutego 2015, 11:40 0 0

A w Krakowie taka nędza (baraki po Volvo)...

Odpowiedz