34 DAF-y XF dla Alcopper Trans Logistics

19 lutego 2015, 13:07

Katowicka firma Alcopper Trans Logistics odebrała kluczyki do pięciu ciągników DAF XF 460 z kabiną Space Cab. Przekazanie było elementem wymiany floty katowickiej firmy, której dealer DAF, spółka WTC, dostarczy aż 34 nowe pojazdy.

Pod koniec stycznia w Rudzie Śląskiej przekazano kluczyki do pierwszej piątki.
– „Zakup pojazdów to element wymiany firmowej floty na nowocześniejszą i jeszcze bardziej niezawodną, a przy tym bardziej komfortową dla kierowców wyruszających na długie trasy. Wybór padł na DAF-a XF w średniej kabinie z 460-konnym silnikiem. Decyzja, nie ukrywam, podyktowana była także względami ekonomicznymi. Te samochody mają wszystko, czego potrzebuje kierowca do bezpiecznego i wygodnego przejazdu, a przy tym cechują się wyjątkowo niskim spalaniem, co z kolei jest ważne z punktu widzenia konkurencyjności oraz dobrej kondycji finansowej firmy. WTC wybraliśmy z powodu doskonałej wieloletniej współpracy, która umożliwiła przygotowanie oferty z bardzo korzystnym dla obu stron pakietem” – mówi Przemysław Lis, właściciel firmy – „Każde wydanie to dla nas duże wydarzenie, a w przypadku firmy Alcopper dodatkowo jest ono potwierdzeniem zadowolenia wieloletniego klienta. Cieszymy się, że po raz kolejny firma obdarzyła nas zaufaniem, zlecając dostarczenie tak licznej floty. Nie zapominajmy przy tym, że styczniowe wydanie jest zaledwie preludium jeszcze większego wydarzenia, jakim bez wątpienia będzie przekazanie kolejnych pojazdów” – dodaje Andrzej Luniak, prezes zarządu spółki WTC, należącej do Grupy DBK.

Całe zamówienie zostanie zrealizowane do końca marca br. 24 lutego br. w siedzibie odpowiadającej za zabudowę firmy Wielton w Wieluniu odbędzie się przekazanie kluczyków do 14 ciągników DAF XF. Pojazdy ponownie dostarczy spółka WTC.

Istniejąca od ponad 20 lat spółka Alcopper Trans Logistics specjalizuje się w transporcie międzynarodowym dla branży AGD. Liczącą prawie 100 pojazdów flotę firmy najczęściej można spotkać na drogach Francji, Niemiec czy krajów Beneluksu.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!