Aplikacja Navitel Navigator z funkcją ciężarówki

19 lutego 2015, 15:56

Navitel udostępnia ważną funkcję w swojej aplikacji. Umożliwia ona ustawienie trasy z uwzględnieniem dróg wyłączonych dla pojazdów o masie przekraczającej 3,5 tony.

Wystarczy wejść w menu główne, aby w ustawieniach wybrać rodzaj pojazdu zaznaczając „samochód ciężarowy”. Przed użytkownikiem pojawiają się takie opcje, jak długość, szerokość i wysokość pojazdu, masa całkowita, nacisk na oś oraz inne ważne parametry.

– „Naszym rozwiązaniem mogą być zainteresowane zarówno osoby prowadzącej jednoosobową działalność gospodarczą w zakresie usług transportowych, kurierzy oraz firmy przewozowe. Często zdarza się, że będąc służbowo w obcym mieście kierowcy ciężarówek korzystają z dróg, po których nie mogą się poruszać ze względu na tonaż pojazdu. Korzystając z funkcji „ciężarówki” w aplikacji Navitel Navigator możemy być pewni, że unikniemy mandatu i stresujących sytuacji związanych z łamaniem zakazów” – twierdzi Tobiasz Jankowski, Prezes polskiego oddziału firmy Navitel.

Opcja „samochód ciężarowy” jest darmowa dla wszystkich użytkowników aplikacji Navitel Navigator, a w okresie freemium aktywna przez siedem dni.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!