FM Logistic organizuje Logimpiadę

20 lutego 2015, 11:54

FM Logistic zorganizowało Logimpiadę – konkurs wiedzy dla uczniów szkół średnich klas logistycznych. Najnowszy projekt operatora ma na celu popularyzacje wiedzy z zakresu logistyki i pokrewnych dziedzin z nią związanych.

Logimpiada jest konkursem wiedzy logistycznej skierowanym do uczniów szkół średnich, współpracujących z firmą FM Logistic. Do udziału w nim można przystąpić samodzielnie albo w parze. Wyzwaniem dla uczestników jest przygotowanie pracy w dowolnej formie (prezentacja, reportaż, film, plik exel itp.) na jeden, wybrany z 10 merytorycznych tematów, związanych z procesami logistycznymi lub funkcjonowaniem tego typu firmy na rynku. Jury przy ocenie prac będzie brało pod uwagę formę, zawartość merytoryczną i innowacyjność.

– „Za pomysłem zorganizowania zmagań w dziedzinie logistyki dla uczniów szkół średnich, stoi przekonanie, że wiedzę logistyczną jak każdą inną można zdobywać niezależnie do wieku” – mówi Izabela Gosiewska Kierownik ds. Personalnych w FM Logistic – „Postanowiliśmy wspierać młodych ludzi w ich kształceniu kierunkowym, dając możliwość konfrontacji teorii z praktyką” – dodaje.

Laureaci trzech pierwszych miejsc otrzymają nagrody rzeczowe – tablety i smartfony. Zwycięzca pierwszej edycji Logimpiady będzie miał możliwość odbycia dwu miesięcznego płatnego stażu w strukturach FM Logistic.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 27 lutego.
 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!