Volvo pomoże zaoszczędzić paliwo

27 lutego 2015, 9:45

Volvo Trucks pomoże firmom transportowym zaoszczędzić paliwo. Posłużą do tego specjalnie skonfigurowane ciągniki siodłowe i podwozia w bazowej konfiguracji, wraz z usługami dodatkowymi. Korzystające z oferty firmy będą mogły rywalizować ze sobą, by otrzymać voucher o wartości 10 000 zł oraz tytuł Mistrza Volvo Trucks Fuel Concept Challenge 2015.

Samochody Volvo Trucks Fuel Concept są wyposażone w:

  • skrzynię biegów I-Shift wraz z oprogramowaniem ekonomicznym
  • funkcję I-See – układ, który uczy się topografii drogi, zapisuje ją w centralnej bazie danych i wykorzystuje w czasie jazdy, aby redukować zużycie paliwa
  • inteligentny tempomat I-Cruise
  • pełen pakiet ospoilerowania pojazdu
  • nowe, tylne mosty wraz z szybszymi przełożeniami, wpływającymi pozytywnie na ograniczenie zużycia paliwa
  • automatyczne wyłączanie silnika
  • system zarządzania flotą Dynafleet: Paliwo i Środowisko – umożliwiający bieżącą kontrolę nad m.in. zużyciem paliwa
  • Driver Coaching On Board – Wspomaganie Kierowcy – funkcja w systemie Dynafleet przekazująca kierowcy bieżące wskazówki do jeszcze bardziej ekonomicznej jazdy.
     

Kampania Volvo Trucks Fuel Concept to także Nowy Złoty Kontrakt Serwisowy, pakiet usług serwisowych, zawierający obietnicę 100-proc. dyspozycyjności, dostępny w specjalnej cenie; szkolenie kierowców w specjalnej cenie; atrakcyjne finansowanie VFS Usługi Finansowe Polska „Łatwy start”.

Ponadto, rozpoczęła się rywalizacja Volvo Trucks Fuel Concept Challenge. Konkurs skierowany jest do firm transportowych, które zakupiły pojazdy w kampanii. Polega na osiąganiu jak najniższych wyników zużycia paliwa podczas zwykłej pracy pojazdów w paliwooszczędnej specyfikacji. Wyniki są monitorowane poprzez system zarządzania flotą Dynafleet i na tej podstawie uczestnicy są klasyfikowani.

W każdym miesiącu wyłonieni zostają zwycięzcy regionalni, a po zakończeniu konkursu firma, której pojazd osiągnął najwyższą ilość punktów w trakcie trwania całej konkurencji, otrzymuje tytuł Mistrza Volvo Trucks Fuel Concept Challenge 2015 oraz nagrodę w postaci vouchera Volvo o wartości 10 000 zł. Przewidziane są również nagrody dla kierowców. Konkurs trwa do 31 grudnia 2015. Więcej informacji oraz regulamin konkursu znajduje się na stronie www.volvotrucks.pl

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

77.114.119.*, 4 marca 2015, 11:28 0 0

Dobre spoilery do każdego modelu ciężarówki mają w firmie Raf Spoilery.pl.

Odpowiedz