Nowy Mercedes-Benz Van Center w Jankach

2 marca 2015, 14:16

W podwarszawskich Jankach, przy wylotówce do Krakowa i Katowic, rusza pierwszy w Polsce autoryzowany salon i serwis, poświęcony wyłącznie samochodom dostawczym. Nowe Van Center jest prowadzone przez firmę MB Motors.

Nowy salon o powierzchni 600 mkw. pomieści jednocześnie 11 pojazdów wystawowych. Pełną gamę samochodów będzie można zobaczyć na dużym placu, gdzie jednocześnie prezentować się będzie kilkadziesiąt aut. Klienci będą mogli porównać modele: Citan, Vito, Klasa V oraz Sprinter. Są to pojazdy zarówno nowe, jak i używane.

W ramach strategii Custommer Dedication, Mercedes-Benz stworzył miejsce dedykowane wyłącznie pojazdom dostawczym. Klienci tego segmentu mają specyficzne oczekiwania, które nie zawsze w pełni łączą się z potrzebami Klientów samochodów osobowych i ciężarowych. Specjalistyczne zabudowy, warunki ładowania, czy systemy zapewniające bezpieczeństwo jazdy – są to elementy odróżniające vany od innych pojazdów.

Dlatego właśnie Van Center zaoferuje szeroką ofertę nowych oraz używanych pojazdów dostawczych, a także mechaników specjalizujących się w takich właśnie samochodach.

Adres:
MB Motors sp. z o.o.
Al. Krakowska 5B, Falenty/Janki
 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!