Pierwsze wydanie Kwartalnika Opoltrans

4 marca 2015, 9:50

W oddziałach Opoltrans w całej Polsce jest już dostępne pierwsze wydanie najnowszej publikacji firmy. Kwartalnik Opoltrans zawiera między innymi przydatne informacje techniczne, prawne i produktowe.

Publikację Opoltrans ma wyróżniać to, że teksty w nim zawarte pisane są przede wszystkim z myślą o klientach. Znajdują się tam artykuły pomocne w prowadzeniu biznesu ciężarowego, prowadzeniu warsztatu, pomocne są również w biznesie związanym z branżą rolniczą, czy budowlaną.

W publikacji Opoltrans można znaleźć ciekawostki z branży, w tym rekordowe mandaty, nowe regulacje prawne, środowiskowe i podatkowe. Wśród artykułów dotyczących techniki można przeczytać m.in. o: układach hamulcowych, ogumieniu, akumulatorach, układach elektrycznych, oświetleniu, filtrach paliwa.

Wiele miejsca poświęcono także producentowi naczep MEGA-Nysa. Z artykułów dowiemy się nie tylko o obecnej ofercie, ale także o szczegółach konstrukcyjnych i użytkowych produktów.

Dzięki Kwartalnikowi, klienci również dowiedzą się gdzie bezpłatnie skorzystać z pomocy prawnej związanej z tematyką branży.

Miejsca nie zabrakło dla samych klientów Opoltrans i MEGA-Nysa. Na kartach kwartalnika opowiadają oni o swoich firmach i opiniach na temat branży ciężarowej.

O najnowsze wydanie Kwartalnika Opoltrans można pytać w oddziałach dystrybutora.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!