Goodyear na INTERMAT 2015 – poszerzona oferta dla branży budowlanej

30 marca 2015, 14:04

Goodyear weźmie udział targach budowlanych INTERMAT 2015, które odbędą się od 20 do 25 kwietnia w Paryżu. Goodyear zaprezentuje tam nowe rozmiary opon serii RT-5D. Firma przedstawi także nowe produkty w ofercie dla urządzeń portowych i omówi nowe usługi dla rynku OTR.

Goodyear wspiera firmy z branży OTR (pojazdy do prac ziemnych) w obniżaniu kosztów operacyjnych i optymalizowaniu inwestycji w opony. W ramach tego zobowiązania firma wprowadza na rynek nowy model w linii opon RT-5D. Opony te, wykonane w technologii wzmocnionego karkasu, przeznaczone są do ładowarek kołowych, pracujących w trudnych warunkach. Nowe rozmiary zadebiutują na rynku właśnie podczas targów INTERMAT 2015.
Oprócz RT-5D Goodyear przedstawi specjalne ogumienie do zastosowań portowych EV-4R i EV-4C w rozmiarze 18.00R25.

– „Goodyear oferuje pełną gamę opon OTR do wszystkich zastosowań, a na targach INTERMAT przedstawi kolejne rozmiary w odnoszącej sukcesy linii opon RT-5D oraz produkty do zastosowań portowych. Opony OTR to poważny zakup, dlatego dostarczamy klientom również usługi, które pomagają maksymalizować zwrot z tej inwestycji. Właściwy dobór opon oraz wiedza na temat ich eksploatacji są niezbędne, by zapewnić nabywcom najwyższą sprawność i najdłuższy okres eksploatacji, co przekłada się na obniżenie kosztów. Dlatego na targach INTERMAT prezentujemy również innowacyjne usługi dla OTR” – powiedział  Octavian Velcan, dyrektor zarządzający działu opon przemysłowych Goodyear w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce.

Oprócz opon Goodyear na targach INTERMAT 2015 swoją premierę będzie też mieć nowa usługa dla branży budowlanej, która umożliwi generowanie flotowych raportów z inspekcji przez Internet w czasie rzeczywistym. Raporty dostarczą flocie wielu danych, co pomoże w dokładnym oszacowaniu kosztów, a ponadto będą zawierać zalecenia pomagające w zwiększaniu efektywności opon i zmniejszanie ogólnego kosztu eksploatacji.
 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!