Nowe promocje w Martex

31 marca 2015, 9:55

W sieci dystrybucyjnej Martex trwają promocje asortymentu marek MAHLE, febi, Lumag, Castrol, Bosch i Meritor.

MAHLE

Najaktywniejsi uczestnicy promocji MAHLE, oprócz możliwości otrzymania za zrealizowane obroty polaru, mają szansę na wyjazd do fabryk Mahle w Krotoszynie i Stuttgarcie.

 

 

febi

Promocja febi, w której można zdobyć ogrodniczki za zakupy o wartości 2,5 tys. PLN netto, cieszy się niezmiennym zainteresowaniem klientów Martex. 

 

Lumag

Promocja zorganizowana przez dostawcę klocków LUMAG. Za zakup trzech kompletów klocków można otrzymać prezent z kolekcji brandowej gratis.

 

Castrol

Promocja jest skierowana do firm transportowych, serwisów naprawy poj. użytkowych. Każdy, kto jest zainteresowany otrzymywaniem bonusów od Castrola powinien zgłosić zainteresowanie podpisaniem umowy w najbliższym oddziale Martex.

 

Meritor

Kontynuacja promocji z ubiegłego roku, gdzie do każdych dwóch kompletów klocków lub okładzin z oferty Meritor dołączony jest za 1 PLN netto zmywacz do układów hamulcowych Liqui Moly (500 ml). Promocja potrwa do końca maja.

 

Bosch

Klienci – serwisy i firmy transportowe, którzy w okresie od marca do maja będą dokonywać zakupów produktów Bosch mają możliwość  otrzymania za określone zakupy produktów Bosch żetony – martexy, a klienci hurtowi ładowarki do akumulatorów Bosch C7.

 

Sachs

Martex jest także jednym z partnerów promocji Sachs Race Cup. Klienci decydujący się na zakupy produktów koncernu ZF mogą wygrać wyjazd na atrakcyjną sesję szkoleniową.

 

Szczegółowe informacje o wszystkich promocjach na stronie www.martextruck.pl

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!