TS-Transport Service odbiera pierwsze Scanie Streamline R450

8 maja 2015, 16:19

Firma TS-Transport Service Sp. z o.o. Gdynia odebrała pierwszą transzę z 70 zamówionych ciągników Scania Streamline R450LA4x2. Pojazdy są wyposażone w 13 litrowe silniki o mocy 450 KM, które spełniają normę emisji spalin Euro 6 jedynie z wykorzystaniem SCR.

Nowe pojazdy zostały wyposażone m.in. w zautomatyzowany system zmiany biegów Scania Opticruise, Scania Active Prediction, który za pomocą systemu GPS określa pozycję pojazdu i przewiduje topografię drogi przed pojazdem, umożliwiając tym samym znaczne oszczędności. W dodatkowym obniżeniu wydatków na paliwo pomoże system Eco-roll, który ocenia kiedy ciężarówka powinna wykorzystać siłę grawitacji aby swobodnie zjechać ze wzniesienia. Zarządzanie flotą ułatwi system Scania Fleet Management zaś dla komfortu kierowców pojazdy zostały wyposażone w najbardziej przestronne i komfortowe kabiny Scania – Topline.

– „Scania pojawiła się w naszej flocie jako jedna z pierwszych marek. Decyzję o zakupie pojazdów podjęliśmy w oparciu o nasze dotychczasowe doświadczenia. Przed laty Scania Polska obdarzyła nas zaufaniem udzielając nam nieocenionego wsparcia , dzięki któremu wspięliśmy się na wyżyny, jako profesjonalny przewoźnik międzynarodowy. Jesteśmy przekonani, że zakup 70 nowych ciągników Scania, spełni nasze oczekiwania co do najwyższej jakości, oszczędności związanych z eksploatacją pojazdu oraz podwyższenia standardów bezpieczeństwa i komfortu jazdy” – mówi prezes firmy TS-Transport Service, Małgorzata Olechnicka – Skibińska.

TS-Transport Service z Gdyni działa na rynku od początku lat dziewięćdziesiątych. Oprócz działalności transportowej i spedycyjnej firma posiada własną stację obsługi pojazdów, serwis ogumienia, stację kontroli pojazdów, stację paliw oraz magazyny, co zapewnia kompleksowość usług i czyni ją bardziej konkurencyjną. Wybór marki Scania jest naturalną konsekwencją działań firmy zmierzających do ciągłego rozwoju oraz spełniania najwyższych standardów jakości.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!