Oprogramowanie specjalnie dla małych firm transportowych

11 maja 2015, 16:04

Drabpol, we współpracy z programistami z Continental VDO, stworzył oprogramowanie do tachografów TIS-Web Legal. Jest ono przeznaczone specjalnie dla małych firm transportowych.

TIS-Web Legal służy do archiwizacji, analizy oraz ewidencjonowania danych z tachografów cyfrowych i analogowych zgodnie z wymaganiami ITD oraz PIP.

Program jest dostępny poprzez przeglądarkę internetową, a funkcje, jakie daje firmie to m.in. bezpieczne archiwizowanie plików źródłowych na serwerach firmy Continental, liczne raporty zarówno kierowcy, jak i pojazdu czy też archiwum prawne i przegląd czasu pracy.

TIS-Web Legal to młodszy brat najbardziej rozbudowanego oprogramowania do wizualizacji danych z tachografów na rynku europejskim. Dedykowany dla flot od 1 do 5 pojazdów jest idealnym rozwiązaniem zarówno dla nowo powstających, jak i małych firm transportowych.

Idealnym początkiem na rozpoczęcie „przygody” z oprogramowaniem TIS-Web jest Starter Kit, który daje całoroczny dostęp do oprogramowania, możliwość śledzenia pojazdu, komunikację między kierowcą a dyspozytorem poprzez oprogramowanie TIS-Web i aplikacje na Android, klucz do pobierania danych z tachografów DLKPro oraz czytnik kart chipowych – i to wszystko w atrakcyjnej cenie 1640 zł.
 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!