Rodzinne grillowanie z Opoltrans

, 25 maja 2015, 14:21

W miniony weekend oddział Opoltrans w Rusocinie gościł ponad pół tysiąca klientów wraz z rodzinami. Była to okazja do wspólnej zabawy i podziękowania za dotychczasową współpracę.

Piknik miał charakter rodzinny.  Impreza trwała od rana do późnych godzin nocnych. Piknik był również okazją, by pokazać możliwości nowego oddziału Opoltrans w Rusocinie. Tamtejsi klienci mieli okazję już korzystać z dużego magazynu i serwisu ogumienia.

Zgodnie ze swoją tradycją, Opoltrans podczas pikniku szczególnie zadbał o najmłodszych gości, by w tym czasie rodzice mieli szansę odpocząć. Wśród atrakcji dla najmłodszych szczególnym powodzeniem cieszyły się specjalnie dla nich przygotowane konkursy z podziałem na odpowiednie grupy wiekowe.

Na torze cartingowym nie tylko dzieci realizowały swoje marzenia, ale i dorośli. Najmłodsi mogli zasiąść w prawdziwym wozie strażackim, wsiąść do kolekcjonerskich amerykańskich modeli samochodów, a także przejechać się kultowym motorem z 1997 roku. Dzieci wraz z rodzicami korzystały z licznych atrakcji sportowych co zapewniało kilka boisk, do piłki nożnej, siatkówki i koszykówki, do dyspozycji była również trampolina, oraz piłkarzyki w wersji MEGA. Dla tych, którzy potrzebowali odpoczynku czekały mniej wymagające atrakcje, jak: Xbox, wata cukrowa, malowanie twarzy, balonowa wojna, bańki giganty,
oraz konkurs dla młodych artystów „Ciężarówka oczami dziecka”.

Prawdziwymi ciężarówkami mogli pochwalić się dorośli. Właściciele rywalizowali o miano najpiękniejszej ciężarówki „Rodzinnego grillowania z Opoltrans”. W głosowaniu uczestniczyli wszyscy klienci wpisując na przygotowanych kuponach numer rejestracyjny wybranego przez siebie najpiękniejszego pojazdu. Tę rywalizację i nagrodę 1000 zł wygrała ciężarówka SCANIA należąca do firmy Usługi transportowo-handlowe Irena Obrzut. Jak przyznali właściciele zwycięskiej firmy całe oświetlenie na ich wozy zostało zakupione w Opoltrans.

Wśród towarzyszących imprezie licznych szkoleń sporym zainteresowaniem cieszyło się szkolenie z udzielania pierwszej pomocy. Być może dlatego, że było przygotowane kompleksowo i każdy mógł zobaczyć i spróbować ugasić specjalnie przygotowany na tę okazję samochód, spróbować rozbić szybę, by bezpiecznie dostać się do środka i udzielić pierwszej pomocy poszkodowanym. Pokazano również akcję ratowniczą przeprowadzoną przez jednostkę straży pożarnej.

Konkursy przygotowane dla klientów oddziału Opoltrans w Rusocinie zamieniły się w rywalizację pomiędzy mieszkańcami Gdańska i Bydgoszczy. To między innymi sprawiło, że lina przewidziana na rywalizację 12 osób nie wytrzymała gdy spontanicznie do zabawy włączyło się kilkunastu kolejnych uczestników.

Specjalnymi nagrodami zostali uhonorowani również stali klienci Opoltrans. Pierwszą nagrodę w wysokości 7 000 zł otrzymała firma JAN KULCZYK, przyznano dwie drugie nagrody w wysokości 3000 zł, dla firm: ERONTRANS i GRYF, oraz dwie trzecie w wysokości 1500 zł dla MOBIL-TRUCK, oraz MET-WORKER.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!