AFTER-PARTS – Sprzedawca Części Samochodowych

14 grudnia 2022, 13:14

AFTER-PARTS FIRMA Z TRADYCJAMI OD WIELU LAT, Z MAGAZYNEM I W PEŁNI ROZWINIĘTĄ INFRASTRUKTURĄ, DO ZWIĘKSZENIA SIŁ SWOJEGO DZIAŁU SPRZEDAŻY, ZATRUDNI NA PEŁNY ETAT LUB NA WŁASNEJ DZIAŁALNOŚCI OSOBY NA STANOWISKU:

Sprzedawca Części Samochodowych
Lokalizacja pracy: KIELCE / SKARŻYSKO-KAM.

Obowiązki podstawowe osoby zatrudnionej na tym stanowisku:

  • Sprzedaż części i akcesoriów samochodowych oparta na kanonach zasad profesjonalnej obsługi Klientów
  • Budowanie relacji z dotychczasowymi i nowymi klientami firmy

Od kandydatów i kandydatek na to stanowisko oczekujemy:

  • Nienagannej kultury osobistej oraz łatwości w nawiązywaniu i utrzymaniu relacji
  • Sumienności i dobrej organizacji w pracy
  • Znajomości branży motoryzacyjnej w tym wyszukiwania części po bazie TecDoc, jak i systemach wyszukiwania części po numerach VIN
  • Prawa jazdy kategorii B
  • Posiadanie pokory i umiejętność słuchania i realizowania strategii firmy

Dodatkowym atutem kandydatów aplikujących na stanowisko będzie:

  • Doświadczenie w pracy w sklepie motoryzacyjnym lub też hurtowni o podobnym profilu
  • Posiadanie tzw. „żyłki handlowej” będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oparte na systemie motywacyjnym prostym i klarownym, uzależnione od wyników działań Zespołu sprzedaży (stała pensja plus prowizje, bonusy i inne dodatki),
  • Interesującą i pełną wyzwań pracę w zespole zawsze służącym pomocą dla każdej osoby,
  • Szkolenie wstępne przez okres 3 miesięcy dające kandydatowi możliwość zapoznania się z pracą w firmie
  • Umowę o pracę w stabilnej firmie z doświadczeniem w branży lub też zatrudnienie na własnej działalności
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia handlowe

Oferty (list motywacyjny oraz CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych jak poniżej) prosimy wysyłać na adres mailowy: praca@afterparts.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę After-Parts Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.