AJS Parts – Specjalista ds. zakupów

6 maja 2022, 14:26

Dystrybutor części motoryzacyjnych AJS Parts w związku z dynamicznym rozwojem i reorganizacją działu poszukuje doświadczonych kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. zakupów
Miejsce pracy: Ożarów Mazowiecki

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za tworzenie i rozwój podległej grupy produktowej.

Główne obowiązki:

  • Kompleksowe zarządzanie podległą kategorią produktów, utrzymanie odpowiedniej wielkości i struktury zapasu
  • Analiza działań konkurencji, badanie rynku
  • Kontakty i współpraca z dostawcami zagranicznymi, prowadzenie negocjacji i ustalanie optymalnych warunków handlowych
  • Opracowywanie i nadzór nad realizacją polityki cenowej
  • Przygotowanie danych do katalogów
  • Współpraca z działami sprzedaży i magazynem

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość rynku motoryzacyjnego
  • Minimum 3-4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (dział zakupów)
  • Znajomość budowy samochodów
  • Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji
  • Komunikatywność, umiejętność budowania trwałych relacji z dostawcami
  • Bardzo dobra organizacja pracy, wysoka motywacja i zaangażowanie
  • Zdolności analityczne
  • Praktyczna znajomość pakietu Microsoft Office
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Umiejętność współpracy w zespole
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w dużej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: rekrutacja@ajsparts.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez AJS Parts  SP. z o.o. Sp.k z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest AJS Parts SP. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie przy ul. Racławickiej 154/19 . Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.