AUTO-PARTNER GDAŃSK – Specjalista ds. zakupów (Product Manager)

15 maja 2023, 15:35

AUTO-PARTNER GDAŃSK to firma, która od ponad 40 lat zajmuje się dystrybucją części motoryzacyjnych. W związku z koniecznością poszerzenia zespołu naszych specjalistów poszukujemy Pań/Panów na stanowisko:

Specjalista ds. zakupów (Product Manager)

Miejsce Pracy: Gdańsk-Kowale

Główne zadania:

  • Monitorowanie i uzupełnianie stanów magazynowych oraz realizacja zamówień,
  • Analiza w celu optymalizacji oferty, sporządzanie raportów na potrzeby wewnętrzne,
  • Realizacja założonych celów związanych m.in. ze wzrostem udziałów rynkowych,
  • realizacją określonych obrotów, uzupełnianiem oferty o nowe pozycje,
  • Tworzenie i zarządzanie budżetem produktów,
  • Wsparcie działu handlowego.

Oczekiwania wobec kandydatki/kandydata:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Dobra znajomość Excel i biegłość w obsłudze komputera,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu średniozaawansowanym będzie dodatkowym atutem
  • Zdolności analityczne, dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pakiet medyczny Lux Med

Osoby zainteresowane dołączeniem do naszego zespołu prosimy o przesłanie aplikacji na adres: rekrutacja@autopartner.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.