Coframa Sp. z o.o. – Product Manager Urządzeń Diagnostycznych

12 stycznia 2024, 12:03

Firma Coframa Sp. z o.o., producent profesjonalnych urządzeń warsztatowych, działający na rynku polskim i europejskim od ponad 20-u lat w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydata na stanowisko:

Product Manager Urządzeń Diagnostycznych
Miejsce pracy: Polska Północno Zachodnia

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży wyposażenia warsztatowego / motoryzacji
  • Bardzo dobra znajomość warsztatowych urządzeń diagnostycznych
  • Samodzielność w działaniu i dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy w zespole i budowania dobrych relacji z klientami firmy
  • Prawo jazdy kat. B
  • Gotowość wyjazdów służbowych celem dokonywania prezentacji urządzeń u klientów

Obowiązki:

  • Prezentacja produktów będących pod opieką kandydata
  • Promowanie naszej marki NORTEC PRO
  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie sieci dystrybucji,
  • Bieżąca analiza rynku pod kątem działań bezpośredniej konkurencji
  • Prowadzenie szkoleń, spotkań branżowych,

Firma oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od osiągniętych wyników
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach
  • Stabilność zatrudnienia w firmie działającej już od ponad 20-u lat
  • Miłą atmosferę pracy
  • Autonomię w działaniu
  • Narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon

W naszej firmie każdy pracownik traktowany jest jak jednostka dlatego jesteśmy zainteresowani długotrwałą współpracą.

Aplikacje prosimy przesyłać na adres:
kadry@coframa.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.