Dr.Motor Automotive – Key Account Manager

25 września 2023, 14:00

Firma Dr.Motor Automotive została stworzona przez profesjonalistów, którzy zdecydowali się przekuć swoje doświadczenie i wiedzę, zdobytą w branży motoryzacyjnej, w produkt o doskonałej jakości.
Jesteśmy wiodącym producentem i dostawcą części samochodowych w Polsce. Oferujemy części silnikowe aut osobowych i dostawczych – aktualny program produkcyjny jest na bieżąco poszerzany.
Nasze wieloletnie doświadczenie w sprzedaży i znajomości silników spalinowych umożliwiają nam szybkie dostosowanie naszych produktów do potrzeb rynku. Cechą firmy jest ciągłe podnoszenie jakości naszych towarów i usług.
Firma ma ugruntowaną pozycję na rynku automotive i w związku z dynamicznych rozwojem poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Key Account Manager
Miejsce pracy: Poznań

Twój zakres obowiązków:

  • współpraca z partnerami firmy,
  • tworzenie i realizacja strategii firmy z klientami kluczowymi w kraju i za granicą,
  • utrzymywanie i budowanie relacji biznesowych z klientami,
  • opieka nad klientami i wyszukiwanie nowych obszarów działań,
  • pozyskiwanie nowych klientów,
  • przygotowywanie ofert i umów handlowych,
  • monitorowanie rynku i analiza konkurencji.

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe,
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego i j. niemieckiego w mowie i piśmie,
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy,
  • umiejętność myślenia strategicznego, tworzenia procesów, planów i procedur działania,
  • proaktywna postawa i silna orientacji na cel,
  • umiejętność analitycznego myślenia, prezentacji wniosków i rekomendacji,
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • kreatywność oraz umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów,
  • znajomość MS Office,
  • prawo jazdy kat. B,
  • wysoka kultura osobista,
  • gotowość do podróży służbowych na terenie Polski i Europy,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełen etat – umowa o pracę lub B2B,
  • możliwość rozwoju i uczestniczenia w ciekawych projektach,
  • stabilne warunki zatrudnienia w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • preferencyjną stawkę na ubezpieczenie i pakiet medyczny,
  • pracę pełną wyzwań, ciekawych doświadczeń i dużą samodzielność w działaniu,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu w strukturach firmy

CV prosimy wysyłać na adres: praca@drmotor.eu