Euromaster – Manager ds. animacji i rozwoju Sieci

10 lutego 2023, 13:54

Firma Euromaster Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, powiązana kapitałowo z Grupą Michelin, to jedna z największych w Europie sieci świadczących usługi z zakresu opon i tzw. szybkiej mechaniki oraz obsługi flot pojazdów użytkowych. Obsługujemy klientów indywidualnych oraz floty osobowe i ciężarowe. W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Manager ds. animacji i rozwoju Sieci
Region: Polska centralna i północno wschodnia

Twój zakres obowiązków:

  • Rozwój biznesu Franczyzobiorców poprzez wdrażanie konceptu Euromaster
  • Doradztwo jakościowe, techniczne, handlowe, personalne i organizacyjne
  • Prowadzenie szkoleń
  • Rozwój profesjonalizmu Sieci
  • Realizowanie polityki handlowej i marketingowej Sieci
  • Waloryzacja wsparcia
  • Pozyskiwanie nowych Franczyzobiorców

Nasze wymagania:

  • Poszukujemy ambitnych, dynamicznych kandydatów, którzy chcą się rozwijać i związać swoją przyszłość z Grupą Michelin
  • Wyższe wykształcenie
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży oraz doświadczenie w branży motoryzacyjnej
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • Dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu
  • Predyspozycje techniczne
  • Zdolności negocjacyjne i handlowe

To oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego w obszarze doradztwa biznesowego i sprzedaży
  • Profesjonalne szkolenia przygotowujące do objęcia stanowiska i stałego podnoszenia kompetencji
  • Przejrzyste zasady wynagradzania uzależnione od poziomu odpowiedzialności stanowiska oraz wyników pracy
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych, w tym m.in. pakiet opieki medycznej, pakiet sportowy, pracowniczy program emerytalny
  • Narzędzia do pracy: samochód służbowy, telefon komórkowy, komputer

Aplikacje prosimy składać na adres: marek.banas@euromaster.com

W aplikacji proszę zawrzeć następujące klauzule:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez  Euromaster Polska Sp. z o.o, ul. Leonharda 9, 10-454 Olsztyn, NIP 739-366-91-22 na potrzeby obecnie prowadzonej rekrutacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez  Euromaster Polska Sp. z o.o, ul . Leonharda 9, 10-454 Olsztyn, NIP 739-366-91-22 na potrzeby przeprowadzenia innych, przyszłych procesów rekrutacji.

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: serwis@euromaster.pl.