EUROPART – Przedstawiciel Handlowy

30 sierpnia 2023, 14:51

EUROPART to przede wszystkim ludzie, i to właśnie ludzie są dla nas najważniejsi – nasi pracownicy i nasi klienci. Cenimy innowacyjność i kreatywność. Odpowiedzialność, lojalność i transparentność działań to nasze podstawowe wartości. EUROPART to firma z wielkim potencjałem, która stawia na rozwój. Wysoka jakość produktów oraz wysoka jakość obsługi to nasze główne atuty.

Dołącz do nas, postaw na swój rozwój i zacznij pracę w EUROPART!
Do naszej Spółki w Polsce aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Przedstawiciel handlowy
Miejsce pracy: Modlniczka k. Krakowa

Zakres zadań:

  • Pozyskiwanie nowych klientów z obszaru działania oddziału
  • Aktywna sprzedaż w terenie
  • Utrzymywanie stałych relacji z klientami Oddziału
  • Dobór towaru, przygotowywanie ofert oraz sprzedaż towaru

Szukamy kandydata posiadającego:

  • Doświadczenie w handlu częściami zamiennymi (osobowe lub ciężarowe)– minimum 2 lata
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów
  • Skuteczność w działaniu
  • Szczególnie docenimy kandydatów z doświadczeniem w ciężarowej branży moto.

Nasza oferta jest następująca:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w międzynarodowej firmie, działającej na polskim rynku od 15 lat
  • Wynagrodzenie w stałej wysokości powiększone o premię – w całości oskładkowane i płatne zawsze na czas
  • Samochód służbowy z możliwością użytkowania w celach prywatnych
  • Niezbędne narzędzia: telefon komórkowy, laptop
  • Dodatkowe benefity: Kartę Multisport oraz Opiekę Medyczną dostępną na preferencyjnych warunkach, Ubezpieczenie grupowe
  • Cykliczne szkolenia produktowe umożliwiające poszerzanie wiedzy, również za granicą
  • Koleżeńską atmosferę, panującą w całej firmie

CV można kierować na adres praca@europart.pl.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych w związku z procesem rekrutacyjnym w Europart Polska S.A.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady ( UE) 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:
1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest EUROPART Polska S.A. z siedzibą w Wieluniu 98-300, ul. Wojska Polskiego 65a wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego – rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Wieluniu pod numerem KRS 0000301271.
2. Kontakt w sprawie przetwarzanych danych osobowych możliwy jest na adres siedziby spółki lub adres e-mail: daneosobowe@europart.pl;
3. Będziemy przetwarzać Pani/Pana dane osobowe:
a) w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, na podstawie uprawnienia pracodawcy wynikającego z art. 22¹ kodeksu pracy i w zakresie: imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu do korespondencji, wykształcenia i przebiegu dotychczasowego zatrudnienia. Podstawą przetwarzania wyżej wymienionych danych osobowych jest obowiązek prawny (art. 6 ust. 1 pkt c RODO),
b) w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, na podstawie Pani/Pana zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych, tj. danych osobowych innych niż wskazane w punkcie powyżej, przekazanych w CV, formularzu, liście motywacyjnym i innych dokumentach. Podstawą przetwarzania jest ww. zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a) RODO),
c) w celu realizacji uzasadnionego interesu administratora w zakresie danych pozyskanych od Pani/Pana w trakcie procesu rekrutacji w związku ze sprawdzeniem Pani/Pana umiejętności i zdolności potrzebnych do pracy na określonym w ogłoszeniu stanowisku. Podstawą przetwarzania tych danych jest nasz uzasadniony interes (art. 6 ust. 1 lit. f RODO),
d) w celu realizacji uzasadnionego interesu administratora na wypadek prawnej potrzeby wykazania faktów, wykazania wykonania obowiązków (podstawa z art. 6 ust. 1 lit. f RODO),
e) w celu przeprowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych, na podstawie Pani/Pana zgody na przetwarzane danych osobowych przekazanych w CV, formularzu, liście motywacyjnym i innych dokumentach. Podstawą przetwarzania jest ta zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a) RODO).
4. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 6 miesięcy od daty zakończenia procesu rekrutacyjnego, a następnie zostaną zniszczone i usunięte.
5. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;
6. W każdej chwili przysługuje Pani/Panu prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych podanych w CV, a wykraczających poza zakres ustawowy, ale cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody udzielonej przed jej wycofaniem. Dane te są przetwarzane w celu ułatwienia kontaktu i sprawnego prowadzenia procesu rekrutacji.
7. Posiada Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Organu Nadzorczego, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;
8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne;
9. Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania.
Administrator nie zamierza przekazywać Twoich danych do państwa trzeciego ani do Organizacji międzynarodowych.