EUROPART – Przedstawiciel Handlowy

27 września 2023, 12:50

EUROPART to przede wszystkim ludzie, i to właśnie ludzie są dla nas najważniejsi – nasi pracownicy i nasi klienci. Cenimy innowacyjność i kreatywność. Odpowiedzialność, lojalność i transparentność działań to nasze podstawowe wartości. EUROPART to firma z wielkim potencjałem, która stawia na rozwój. Wysoka jakość produktów oraz wysoka jakość obsługi to nasze główne atuty.

Dołącz do nas, postaw na swój rozwój i zacznij pracę w EUROPART!
Do naszej Spółki w Polsce aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY
Miejsce pracy: Poznań i okolice

Zakres zadań:

  • Pozyskiwanie nowych klientów z terenu działania oddziału handlowego
  • Aktywna sprzedaż w terenie
  • Utrzymywanie stałych relacji handlowych z klientami Oddziału
  • Dobór towaru, przygotowywanie ofert
  • Informowanie klientów o akcjach promocyjnych

Szukamy kandydata posiadającego:

  • Wiedzę z zakresu budowy samochodów, części samochodowych
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów oraz budowania relacji
  • Wysoki stopień zaangażowania w powierzone zadania oraz chęć rozwoju
  • Umiejętność samodzielnego organizowania pracy we współpracy z zespołem sprzedażowym

Nasza oferta jest następująca:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w międzynarodowej firmie, działającej na polskim rynku od 15 lat
  • Wynagrodzenie w stałej wysokości, powiększone o premię uzależnioną realizacji celów – w całości oskładkowane i płatne zawsze na czas
  • Niezbędne narzędzia: samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop
  • Dodatkowe benefity: Kartę Multisport oraz Opiekę Medyczną dostępną na preferencyjnych warunkach, Ubezpieczenie grupowe
  • Cykliczne szkolenia produktowe umożliwiające poszerzanie wiedzy, również za granicą
  • Praca z najlepszymi specjalistami na rynku
  • Koleżeńska atmosfera panującą w zespole oraz całej firmie

CV można kierować na adres praca@europart.pl.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (dalej RODO) informuję, iż:
1. Administratorem Państwa danych osobowych jest EUROPART POLSKA S.A. z siedzibą w Wieluniu, ul. Wojska Polskiego 65A kod pocztowy: 98-300, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Dla Łodzi Śródmieścia W Łodzi, XX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000301271, NIP 8322023689, REGON 100479873.
2. Państwa dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych, przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek, zainteresowania) przetwarzamy na podstawie Państwa dobrowolnej zgody, którą Państwo wyraziliście wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i nie podanie ich nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.
3. Macie Państwo prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyrazili Państwo zgodę) do innego administratora danych. Macie Państwo, także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Państwa zgody przed jej cofnięciem.
4. Państwa dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu do czasu zakończenia rekrutacji, a gdy wyrazili Państwo zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 6 miesięcy.
5. Do Państwa danych osobowych mogą mieć dostęp dostawcy usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcy systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcy usług IT takich jak hosting oraz dostawcy systemów informatycznych.
6. Nie przekazujemy Państwa danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.

W razie pytań możecie Państwo się skontaktować z nami pod adresem: daneosobowe@europart.pl;