MELL PRO SP. Z O.O. – Przedstawiciel handlowy

27 września 2024, 15:21

MELL PRO SP. Z O.O. – Producent profesjonalnych urządzeń warsztatowych, współpracujący z największymi dystrybutorami w Polsce oraz zagranicą. Poszukuje w związku z dynamicznym rozwojem kandydata na stanowisko:

Przedstawiciel handlowy
Miejsce pracy: Polska

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży wyposażenia warsztatowego / motoryzacji,
  • Bardzo dobra znajomość branży urządzeń warsztatowych,
  • Dobra obsługa pakietu MS Office (zwłaszcza MS Excel),
  • Entuzjazm, sumienność, samodzielność w działaniu i dobra organizacja pracy,
  • Umiejętność pracy w zespole i budowania dobrych relacji z klientami firmy,
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych, prawo jazdy kat. B,
  • Umiejętność pozyskiwania nowych klientów,
  • Umiejętność budowania sieci sprzedaży,
  • Mile widziana znajomość branży motoryzacyjnej oraz firm sprzedających części samochodowe,

Obowiązki:

  • Rozwój sprzedaży oraz marki własnej MELL PRO,
  • Sprzedaż produktów z oferty naszej firmy,
  • Promowanie marki MELL PRO,
  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie sieci dystrybucji,
  • Opieka nad obecnymi klientami,
  • Planowanie i nadzór nad realizacją założonych celów sprzedażowych oraz akcji promocyjnych,
  • Bieżąca analiza rynku pod kątem działań bezpośredniej konkurencji,
  • Prowadzenie szkoleń, spotkań branżowych,

Firma oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od osiągniętych wyników,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach,
  • Stabilność zatrudnienia w firmie z pasją,
  • Miłą atmosferę pracy,
  • Dużą autonomię w działaniu,
  • Samochód służbowy, laptop, telefon

Aplikacje prosimy przesyłać na adres:
t.klukowski@mellpro.com
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.