NFC Europe – Przedstawiciel handlowy

21 grudnia 2021, 10:48

NFC Europe sp. z o.o. zajmuje się sprzedażą hurtową wysokiej jakości części samochodowych. Na rynku motoryzacyjnym działamy od 2013 roku. Jesteśmy zlokalizowani 3 km od CH Port Łódź przy głównej trasie. Jesteśmy międzynarodową firmą o ugruntowanej pozycji w branży.

Naszym celem jest rozwój, dlatego wciąż poszerzamy naszą ofertę i docieramy do coraz większego grona klientów. Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Przedstawiciel handlowy – Handlowiec
Miejsce pracy: cała Polska
Miejsce zamieszkania: Łódź i okolice

Twój zakres obowiązków:

  • Sprzedaż produktów i budowanie marki firmy
  • Pozyskiwanie nowych klientów (telefonicznie i bezpośrednio)
  • Samoorganizacja pracy w terenie oraz aktywne raportowanie podjętych działań
  • Utrzymywanie doskonałych relacji z klientami
  • Zapewnienie najwyższej jakości realizowanych zamówień
  • Budowanie stałego rynku zbytu
  • Prowadzenie dokumentacji sprzedażowej
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy
  • Monitorowanie rynku
  • Praca w środowisku CRM

Nasze wymagania:

  • Prawo jazdy kategorii B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu – praca w całej Polsce
  • Doświadczenie w branży automotive
  • Znajomość obsługi komputera (pakiet MS. Office)
  • Dobra organizacja pracy
  • Raportowanie i ścisła współpraca z managerem
  • Znajomość j. angielskiego
  • Wykształcenie min. średnie
  • Doświadczenie w sprzedaży mile widziane
  • Komunikatywność
  • Wysokie zdolności interpersonalne i negocjacyjne
  • Automotywacja
  • Ukierunkowanie na wynik
  • Wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy (laptop, telefon, samochód)
  • Pracę w przyjaznym i profesjonalnym zespole
  • Kartę Multisport
  • Ubezpieczenie na życie
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Zapraszamy do przesyłania CV na adres: biuro@nfceurope.eu.

Klauzula RODO: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.