OEX Cursor/Bosch – Terenowy Opiekun Klienta

8 września 2021, 15:10

OEX Cursor S.A. jest liderem wśród firm świadczących usługi wsparcia sprzedaży i marketingu. Współpracujemy z największymi międzynarodowymi koncernami oraz firmami polskimi. We współpracy z naszym Klientem – Bosch, który jest liderem w branży automotive poszukujemy kandydatów / kandydatki na stanowisko:

Terenowy Opiekun Klienta / Automotive Aftermarket
Miejsce pracy: wielkopolskie, lubuskie

Zakres obowiązków:

  • Budowanie długofalowych relacji z Klientami z obszaru Automotive Aftermarket (warsztaty, sklepy motoryzacyjne, hurtownie)
  • Poszerzanie kontaktów biznesowych oraz wolumenu sprzedaży wśród klientów z branży Automotive na podległym obszarze pracy
  • Nadzór nad warunkami handlowymi, płatnościami (terminowość) oraz realizacją tych warunków
  • Analizy rynku, konkurencji i potencjalnych klientów
  • Prowadzenie szkoleń i prezentacji handlowych oraz produktowych
  • Ustalanie działań, promocji, akcji handlowych z Klientami
  • Raportowanie oraz realizacja założonych celów

Wymagania:

  • Doświadczenie w obszarze sprzedaży, pozyskiwania klientów (warsztaty, sklepy) w branży Automotive lub w firmach dystrybuujących części samochodowe
  • Znajomość rynku motoryzacyjnego z uwzględnieniem dystrybutorów, marek oraz dostawców z kategorii samochodowe części zamienne
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki techniczne
  • Dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne
  • Znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel oraz Power Point
  • Dobra organizacja pracy, zaangażowanie
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie min. B2
  • Czynne prawo jazdy kat. B

Co możemy zaoferować:

  • Zatrudnienie od samego początku na umowę o pracę
  • Stabilną i ciekawą pracę w firmie będącej liderem w swojej branży
  • Pracę od poniedziałku do piątku
  • Elastyczne godziny pracy
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia zawodowego i osiągnięć
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego (szkolenia branżowe)
  • Wsparcie doświadczonego zespołu
  • Samochód służbowy
  • Dostęp do benefitów firmowych m.in. karta sportowa, dofinansowanie do opieki medycznej, dodatkowe ubezpieczenie na życie, zniżki do platform firmowych
  • Przejrzysty proces rekrutacyjny obejmujący rozmowę z nami o Twoim doświadczeniu i kompetencjach, gdzie szczegółowo omawiamy zakres wyzwań jaki przed Tobą stoi

Jeśli masz jakieś pytania to napisz do nas maila na adres hr@oex.pl.

Nasz zespół rekruterów chętnie z Tobą porozmawia o ofercie i procesie rekrutacyjnym.

Jeśli jesteś zainteresowany/a prześlij nam swoje CV poprzez kliknięcie w poniższy przycisk: