Ravenol – Koordynator ds. rozwoju sieci i relacji z klientami

27 lutego 2024, 15:04

W dynamicznym świecie sprzedaży szukamy lidera z pasją do zdobywania rynku! Firma Ravenol Polska, pionier na rynku olejów ATF, otwiera drzwi dla doświadczonego Koordynatora ds. Rozwoju Sieci i Relacji z Klientami, gotowego podjąć wyzwanie w zespole ambitnych profesjonalistów.

Koordynator ds. rozwoju sieci i relacji z klientami
Miejsce pracy: Cała Polska

Oferujemy:

  • stabilne warunki współpracy, które wspierają twoje ambicje,
  • motywujące warunki wynagradzania, z systemem premiowym, bo wierzymy w nagradzanie sukcesów (przedział finansowy 6 000 – 12 000 zł netto),
  • proponowana forma zatrudnienia: kontrakt B2B,
  • współpracę z naszą dynamicznie rozwijającą się firmą, gdzie twoje pomysły są mile widziane,
  • swobodę działania – u nas liczy się kreatywność i efektywność,
  • niezbędne narzędzia pracy: telefon, komputer, samochód służbowy, oraz nowoczesne systemy wsparcia sprzedaży,
  • szkolenie wdrażające w branżę, bo rozwijamy się razem!
  • możliwość rozwoju zawodowego i poszerzenia kwalifikacji – u nas nie ma limitów!

Zadania:

  • obsługa sieci warsztatów Ravenol Professionals, w tym rozbudowa sieci warsztatowej,
  • realizacja planów strategicznych firmy,
  • aktywna sprzedaż produktów Ravenol,
  • obsługa posprzedażna urządzeń do dynamicznej wymiany oleju w automatycznej skrzyni biegów, w tym uruchomienie urządzenia u klienta,
  • szkolenia produktowe i techniczne dla naszych klientów,
  • raportowanie pracy w systemie CRM,
  • monitoring i analiza rynku oraz klientów,
  • budowanie długofalowych relacji z klientami, opartych o partnerską współpracę,
  • kreowanie dobrego wizerunku firmy na rynku,
  • współpraca z działem marketingu w zakresie realizacji działań reklamowych i marketingowych,
  • wdrażanie i obsługa nowych projektów,
  • obsługa klienta zgodnie ze standardami marki.

Wymagania dla przyszłego pracownika:

  • doświadczenie w branży automotive,
  • wykształcenie min. średnie,
  • prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w bezpiecznym prowadzeniu samochodu,
  • doświadczenie w handlu, mile widziana branża motoryzacyjna oraz wiedza branżowa,
  • znajomość rynku motoryzacyjnego,
  • kreatywność, optymizm oraz umiejętność pracy w zespole,
  • biegła znajomość obsługi komputera (środowisko Windows, pakiet Microsoft Office),
  • praktyczna znajomość technik sprzedaży i umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych,
  • wysokie umiejętności komunikacji interpersonalnej,
  • silna motywacja do osiągania celów,
  • dynamika w działaniu i podejmowaniu nowych wyzwań,
  • dyspozycyjność do podróży służbowych,
  • energia i zapał do pracy wymagającej sumienności, regularności i podejścia zorientowanego na cele długoterminowe,
  • dokładność i skupienie na szczegółach, samodyscyplina,
  • umiejętność samodzielnego organizowania czasu pracy,
  • umiejętność rozwiązywania problemów i działania w sytuacjach kryzysowych (praca z wymagającym klientem).

Szukasz pracy, w której rozwijasz siebie i masz realny wpływ na swoje wynagrodzenie?
Dołącz do nas – nie czekaj, aplikuj.
Zainteresowanych kandydatów zapraszamy do przesłania CV wraz ze zdjęciem do dnia 15.03.2024 r. na niżej podany adres:

Ravenol Polska Sp. z o. o
Ul. Chojnicka 61, 83-200 Starogard Gdański
lub mailowo:
rekrutacja@ravenol.pl

W temacie wiadomości wpisz “Rekrutacja – Koordynator ds. Rozwoju Sieci i Relacji z Klientami Przygotuj się na pracę pełną wyzwań i sukcesów razem z nami! Firma Ravenol Polska to miejsce, gdzie twoja pasja spotyka się z możliwościami. Odkryj, jakie drzwi dla ciebie otwieramy!

Uprzejmie informujemy, że po analizie aplikacji skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.