VD – Regionalny Koordynator Sprzedaży – dział przemysłowy

21 maja 2018, 14:04 Oferta może być już nieaktualna

Firma VD – Oficjalny dystrybutor olejów marki Valvoline poszukuje kandydatów na stanowisko:

Regionalny Koordynator Sprzedaży – dział przemysłowy

Rejon działania: woj. dolnośląskie, opolskie, śląskie, małopolskie, świętokrzyskie, lubelskie

Opis stanowiska:

  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie i rozwój kontaktów handlowych
    z obecnymi kontrahentami na podległym terenie.
  • Realizacja planów sprzedaży na terenie wymienionych województw.
  • Doradztwo i pomoc techniczna, prowadzenie szkoleń.
  • Współpraca z działem marketingu w zakresie realizacji działań reklamowych
    i marketingowych.
  • Analizowanie rynku oraz działań konkurencji rynku przemysłowego.

Kogo szukamy:

  • Znajomość branży motoryzacyjnej (warunek konieczny).
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisk.
  • Umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja pracy własnej.
  • Zdolności negocjacyjne i analityczne.
  • Kreatywność, samodzielność, dyspozycyjność i motywacja do pracy.
  • Gotowość do pełnego zaangażowania w pracę.
  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do częstych podróży.

Co oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Podstawowe narzędzia pracy: samochód, telefon, komputer/tablet.
  • Pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.
  • Pracę w zespole młodych, energicznych, otwartych ludzi.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz motywujący system premiowy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres firmy:

VD Distribution
ul. Nad Drwiną 8B, 30-741 Kraków lub email: rekrutacja@vdoleje.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych
w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883).”

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Klauzula Informacyjna dla osób aplikujących o pracę

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest VD Skrobacz i Kwiatkowscy Spółka Jawna (zwana dalej VD Skrobacz i Kwiatkowscy) który przetwarza je:

  1. w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji a także w przypadku jej pozytywnego rezultatu przygotowania oferty, zawarcia i wykonania umowy o pracę z VD Skrobacz i Kwiatkowscy – na podstawie 6 ust.1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r., dalej: RODO, przez okres niezbędny do przeprowadzenia procesu rekrutacji oraz wykonania zawartej umowy z VD Skrobacz i Kwiatkowscy.
  2. w celu wykonania obowiązków prawnych ciążących na VD Skrobacz i Kwiatkowscy, wynikających z obowiązujących przepisów prawa – na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO, przez okres niezbędny do ich wykonania,
  3. w celu wykonywania prawnie uzasadnionych interesów VD Skrobacz i Kwiatkowscy ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń VD Skrobacz i Kwiatkowscy – na podstawie art. 6 ust.1 lit. f RODO (prawnie uzasadnionym interesem jest możliwość zrealizowania tego celu), tak długo jak aktualny będzie interes VD Skrobacz i Kwiatkowscy;

Podanie danych osobowych jest dobrowolne warunkuje jednak przeprowadzenie procesu rekrutacyjnego oraz zawarcie i wykonanie umowy. VD Skrobacz i Kwiatkowscy przetwarza następujące kategorie Pani/Pana danych osobowych:

  • dane identyfikujące tożsamość, dane teleadresowe.

Pani/Pana dane osobowe mogą być udostępnione podmiotom i organom upoważnionym do ich przetwarzania na podstawie przepisów prawa jak również podmiotom przetwarzającym dane osobowe z polecenia VD Skrobacz i Kwiatkowscy.

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, ich przeniesienia, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, wniesienia skargi do organu nadzorczego, wycofania udzielonej zgody na ich przetwarzanie, które pozostanie bez wpływu dotychczasowe przetwarzanie – na zasadach wynikających z RODO.