Promocja trybu Truck w nawigacji Mio

, 16 sierpnia 2018, 11:48

Mio ogłasza nową promocję skierowaną do kierowców pojazdów wielkogabarytowych. Osoby, które kupiły urządzenie MiVue Drive 60 po 1 sierpnia br. mogą aktywować tryb Truck za darmo. Promocja trwa do wyczerpania zapasów.

Każdy, kto kupił urządzenie MiVue Drive 60 otrzyma kod aktywujący darmową i dożywotnią funkcję Truck. Wartość opcji Truck kupowanej osobno to 300 zł.

MiVue Drive 60 jest połączeniem nawigacji bazującej na mapach TomTom oraz widoerejstartora. Dokładne mapy zastosowane w Drive 60 objęte są dożywotnią i darmową aktualizacją. Systemy IQ Routes i LearnMe Pro pozwalają wyznaczyć 4 opcje tras do wyboru, biorąc pod uwagę preferencje i styl jazdy kierowcy. Dodatkową cechą MiVue Drive 60 jest możliwość podłączenia opcjonalnej tylnej kamery A20 i nagrywania w tym samym czasie tego, co dzieje się przed i za pojazdem.

Czym jest opcja Truck?

Truck to oprogramowanie pozwalające na wyszukiwanie i wyznaczanie tras, po których bez przeszkód mogą poruszać się duże pojazdy, samochody osobowe z przyczepami oraz maszyny transportujące określone substancje (np. łatwopalne lub toksyczne). Aby urządzenie wyznaczyło optymalną drogę, należy wprowadzić następujące parametry pojazdu: wymiary, nacisk na oś, czy też rodzaj przewożonego materiału. Na tej podstawie nawigacja wyklucza trasy, na których znajdują się ostre zakręty, niskie wiadukty, drogi nieprzeznaczone dla ciężarówek itp. Oprogramowanie przydaje się szczególnie podczas poruszania się dużym pojazdem po nieznanych kierowcom drogach.

Jak włączyć tryb Truck?

Aby zainstalować oprogramowanie w MiVue Drive 60 należy uruchomić aplikację MioMore Desktop i podłączyć urządzenie do komputera przy pomocy kabla USB. Następnie w zakładce „Odblokuj funkcje” wprowadzić klucz aktywacyjny w miejscu, które jest do tego przeznaczone. Klucz znajduje się na pudełku MiVue Drive. Po wprowadzeniu go w odpowiednim polu, zaleca się postępowanie zgodnie z instrukcjami.

Osoby, które kupiły sprzęt po 1 sierpnia bez kodu promocyjnego na opakowaniu, również mają możliwość otrzymania klucza aktywującego funkcję Truck. Wystarczy zgłosić się do producenta (Mio Polska) za pomocą komunikatora na Facebook’u. Zgłoszenia będą rozpatrywane pojedynczo według wysłanych zgłoszeń.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!