Nowe katalogi oraz nowości w ofercie wycieraczek SWF

30 listopada 2020, 15:03

Firma Valeo opublikowała zaktualizowane katalogi wycieraczek marki SWF. W nowych publikacjach znalazło się wiele nowości zarówno do pojazdów ciężarowych jak i osobowych.

Wybrane nowości w ofercie

Marka wycieraczek SWF jest przeznaczona dla klientów poszukujących produktu najwyższej jakości. SWF zapewnia bowiem jakość identyczną z produktem montowanym fabrycznie.

Wśród nowości do samochodów osobowych szczególnie warto zwrócić uwagę na produkty przeznaczone do takich samochodów jak Renault Clio V, Renault Captur II, Nissan Juke, Citroen C4 Cactus czy BMW X7.

Wśród nowości przeznaczonych do samochodów ciężarowych i autobusów znalazły się między innymi wycieraczki szkieletowe do Mercedes Benz Actros model 2018 i Scanii R model 2016 a także wycieraczki w technologii Aquablade do autobusów Mercedes Benz Citaro i autokarów Setra.

Przypomnijmy, że AquaBlade™ to opatentowana przez Valeo technologia, gdzie dysze spryskiwaczy wbudowane zostały w pióro wycieraczki. Rozwiązanie to przyczynia się do poprawy bezpieczeństwa na drogach, szczególnie w trudnych warunkach atmosferycznych.

Katalogi do pobrania

Katalog 2020-2021 SWF z ofertą wycieraczek do samochodów osobowych ma aż 199 stron i można go pobrać pod tym adresem.

Katalog 2020-2021 SWF z ofertą do pojazdów ciężarowych i autobusów ma 46 stron, a jego pobranie możliwe jest tutaj.

To także może Cię zainteresować
Webinar dotyczący wycieraczek Valeo First

Zapraszamy do obejrzenia szkolenia dotyczącego gamy wycieraczek Valeo First. Podczas szkolenia dowiedzą się Państwo jakie wycieraczki dostępne są w gamie oraz jakie są między nimi różnice. Przedstawimy także co można znaleźć w opakowaniu z wycieraczkami tej serii oraz jak łatwo jest dopasować pióro wycieraczki do samochodu dzięki rozwiązaniu Multiconnection.

Przejdź do szkolenia tutaj.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!