Disla Polska Sp. z o.o. – Specjalista ds. Eksportu

19 września 2016, 13:58 Oferta może być już nieaktualna

Disla Polska Sp. z o.o., Dystrybutor Felg Aluminiowych, poszukuje do pracy we Wrocławiu osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Eksportu

Obowiązki osoby na tym stanowisku:

  • obsługa w zakresie przygotowania i realizacji ofert handlowych dla klientów zagranicznych
  • uczestnictwo w wyjazdach służbowych: udział w spotkaniach handlowo/biznesowych
  • uczestnictwo w negocjacjach handlowych
  • utrzymywanie i rozwijanie kontaktów biznesowych z klientami przedsiębiorstwa
  • przygotowywanie ofert, przyjmowanie zamówień oraz nadzór nad ich realizacją
  • ścisła współpraca z działem eksportu fabryki zlokalizowanej na Ukrainie

Wymagania:

  • biegła znajomość j.angielskiego lub j.niemieckiego i j.rosyjskiego w mowie i piśmie,
  • umiejętność samodzielnego działania i podejmowania decyzji
  • komunikatywność, wytrwałość, operatywność
  • predyspozycje do pracy na danym stanowisku
  • znajomość obsługi komputera (m.in. obsługa pakietu Microsoft Office)
  • doświadczenie w handlu zagranicznym minimum 1 rok.
  • bardzo dobra znajomość rynku motoryzacyjnego w tym felg aluminiowych

Oferujemy:

  • zatrudnienie na: umowę o pracę, umowę zlecenie lub umowę współpracy
  • pracę w kreatywnym, młodym zespole,
  • wyposażenie w niezbędne narzędzia,
  • bardzo dobre wynagrodzenie zależne tylko od posiadanych kwalifikacji i doświadczenia,

Oferty proszę wraz z zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy kierować na adres:
biuro@disla.pl

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych. (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926z późn. zm.)”