Auto Partner S.A. – Przedstawiciel Handlowy

30 lipca 2015, 12:31 Oferta może być już nieaktualna

Firma Auto Partner jest wyspecjalizowanym podmiotem zajmującym się szeroko pojętą dystrybucją części zamiennych do samochodów osobowych oraz dostawczych. Istniejąc na rynku od 1993 firma dostarcza swoim klientom specjalistyczne usługi z zakresu dostaw towarów, magazynowania, marketingu oraz rozwoju sprzedaży. Obecnie firma o obrotach rzędu 500 milionów złotych netto zatrudnia blisko 1 000 pracowników różnego szczebla, w 51 oddziałach firmy zlokalizowanych na terenie całego kraju. Auto Partner poszukuje kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy
Miejsce pracy: Warszawa i Poznań

Kogo poszukujemy:

  • ludzi chętnych do intensywnej i rozwojowej pracy, wykazujących się kreatywnością i otwartością
  • mile widziane osoby ze znajomością branży motoryzacyjnej z udokumentowanym doświadczeniem w pracy na podobnym stanowisku

Główne zadania:

  • utrzymywanie i rozwijanie bardzo dobrych relacji z klientami
  • prowadzenie negocjacji handlowych
  • realizacja planów sprzedażowych na powierzonym terenie
  • pozyskiwanie i rejestrowanie nowych klientów
  • Informowanie klientów o dostępnej ofercie handlowej firmy- w tym o aktualnych promocjach

Wymagania:

  • znajomość technik sprzedaży i umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych
  • wysokie umiejętności komunikacji interpersonalnej
  • silna motywacja do osiągania celów
  • dynamika w działaniu i podejmowaniu nowych wyzwań
  • prawo jazdy kat B
  • wykształcenie min. średnie
  • dyspozycyjność

Oferujemy:

  • pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • system wynagrodzenia oparty o motywacyjny system premiowy
  • możliwość rozwoju
  • profesjonalne narzędzia pracy

Zgłoszenia prosimy nadsyłać na adres

p.janta@autoap.com.pl

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133 poz.883”.