Piłka za zakup wkładów Haldex w Inter Cars

19 lipca 2018, 12:13

Do końca sierpnia trwa akcja promocyjna, w ramach której klienci Inter Cars za wybrane produkty z asortymentu marki Haldex mają możliwość zakupu mini piłki w cenie 1 zł netto.

W akcji promocyjnej mogą wziąć udział wszyscy krajowi klienci zarejestrowani w sieci sprzedaży Inter Cars, którzy dokonają zakupu asortymentu w sieci sprzedaży Inter Cars, z wyłączeniem klientów flotowych oraz firm konkurencyjnych. Aby spełnić warunki regulaminu, klient musi jednorazowo zakupić cztery takie same wkłady marki Haldex objęte promocją.

Akcją promocyjną objęte są następujące indeksy:

  • 031005509
  • 031005609
  • 78964
  • 93522
  • 950310040

Dokonując takiego zamówienia klient uzyskuje prawo do zakupienia na preferencyjnych warunkach mini piłki o średnicy 14 cm – w cenie 1 zł netto za sztukę. Sprzedaż premiowa obowiązuje zarówno przy zamówieniach złożonych w oddziałach Inter Cars, jak i w sprzedaży prowadzonej za pośrednictwem Katalogu Online. W przypadku zakupu w salonie stacjonarnym uczestnik promocji musi wyrazić zgodę na zakup nagrody w cenie 1 zł w momencie składania zamówienia u sprzedawcy. Liczba zestawów nagród przyznanych uczestnikowi sprzedaży premiowej zależy od ostatecznej ilości towaru zakupionego w czasie trwania akcji promocyjnej. Zakupy asortymentu nie sumują się, promocją objęte są jedynie jednorazowe zakupy czterech wkładów.

 

Akcja trwa do 31 sierpnia lub do wyczerpania zapasów nagród.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!