Ciężko wytłumaczyć takie zachowanie

3 marca 2016, 13:35

Na drogach często można spotkać się ze złośliwymi kierowcami. Zdarzają się jednak osoby szczególnie dokuczliwe. Ten wybrał sobie za cel ludzi, którzy zarabiają na chleb za kierownicą…

Właściciel BMW najprawdopodobniej postanowił „uczyć” kierowców ciężarówek jazdy tylko prawym pasem i nie wyprzedzania się nawzajem. Przypuszczalnie uznał to za niebezpieczne dla tych, którzy znacznie łamią ograniczenia prędkości na autostradach. Jak więc daje do zrozumienia kierowcom, że mu się to nie podoba? Właśnie tak:

To nie jedyny film, na którym kierowca nagrywa swoje złośliwe zachowanie.

Po tym, jak filmy stały się popularne w internecie, autor usunął je – zachowały się jednak kopie. Miejmy nadzieję, że tak samo jak oryginalne filmy, zniknie też ta osobliwa rozrywka autora filmów. Współczujemy kierowcom, którzy spotykają się z takimi “nauczycielami”…

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 8 marca 2016, 9:32 0 0

Racja leży po obu stronach.
Wielokrotnie spotkałem się na drodze z wyprzedzającymi się kilometrami ciężarówkami, ale również i kierowcy osobówek nie są bez winy.
Jestem za całkowitym zakazem wyprzedzania się ciężarówek na autostradach!

Odpowiedz

Krakus, 8 marca 2016, 16:28 0 0

I bardzo dobrze - niech się nie pchają!

Odpowiedz

Anonim, 22 marca 2016, 11:35 0 0

Ja również nie mogę znieść tirów na lewym pasie autostrady -> nie po to płacę krocie za każdy kilometr żeby jechać 90tką!!!! tyle to sobie mogę krajówką jechać - tiry precz z lewego pasa!

Odpowiedz