Wściekły kierowca golfa uderzył pracowników komunalnych [FILM]

20 lipca 2020, 14:42

Road rage to niebezpieczne zjawisko na drodze, którego cechą główną jest brak opanowania przez jednego z uczestników ruchu drogowego. Skutkami agresji drogowej mogą być zarówno obelgi, jak i groźby skierowane do danego kierowcy bądź pieszego. W skrajnych sytuacjach może dochodzić również do rękoczynów tak jak na poniższym filmiku.

Kierowca Volkswagena Golfa z niewiadomych przyczyn zaatakował pracowników komunalnych na jednej z dróg w Wielkiej Brytanii. Wściekłość napastnika urosła do tego stopnia, aż postanowił uderzyć jednego z panów lewarkiem do zmiany koła lub przypominającym go przedmiotem.

Zdarzyło się Wam doświadczyć tego zjawiska na drodze? Opiszcie swoją historię w komentarzach.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Nick, 21 lipca 2020, 9:02 0 0

"Oh my God he is gushing." Ta kobieta która nagrała film mówi że leje się krew. Po reakcji uderzonego widać że rzeczywiście jest ranny. Agresor z golfa będzie bardzo mocno żałował swojego czynu bo sprawa będzie o atak z użyciem narzędzia.

Odpowiedz