Szkolenia dla mechaników ciężarowych

8 kwietnia 2024, 23:59

Inter Cars wspólnie z czołowymi dostawcami części organizuje profesjonalne szkolenia, w  tym bezpłatne. W kwietniu zainteresowani mogą wziąć udział m.in. w  spotkaniach dotyczących skrzyni ZF AS Tronic 2 oraz szkoleniu z obsługi układu klimatyzacji z zaświadczeniem.

Szkolenia Inter Cars organizowane są w całej Polsce oraz w formie online. Dzięki temu mogą wziąć w nich udział mechanicy, którzy ze względu na brak czasu nie mogą pozwolić sobie na wyjazd do oddalanego od ich warsztatu miasta.

Zdecydowana większość z nich jest bezpłatna, wystarczy tylko wejść na stronę szkolenia.intercars.com.pl i zapisać się na wybrane wydarzenie. Dostępne są też specjalistyczne szkolenia płatne, pozwalające na uzyskania np. zaświadczenia F-gazy, uprawnień SEP 1kV czy certyfikatu Urzędu Dozoru Technicznego.

Jakie szkolenia odbędą się w kwietniu?

W najbliższym czasie organizatorzy przewidzieli spotkania o następującej tematyce:

  • obsługa serwisowa skrzyni ZF AS Tronic 2,
  • układ sprzęgła i hydrauliczne systemy wysprzęglania,
  • układ rozrządu łańcuchowego z elementami sterowania zaworami,
  • dwumasowe koło zamachowe,
  • sprzęgła w samochodach ciężarowych i autobusach,
  • układy klimatyzacji w samochodach ciężarowych – państwowe uprawnienia UDT.

W kwietniu eksperci dystrybutora i jego partnerów pojawią się m.in. w Kozerkach, Lesznie, Częstochowie, Białymstoku, Swarzędzu i Kluczborku.

Na wszystkie szkolenia można zapisać się online na stronie szkolenia.intercars.com.pl. Liczba miejsc jest ograniczona, więc warto nie zwlekać z decyzją.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!