Ruszył punkt Volvo Group Truck Center w Będzieszynie

8 czerwca 2015, 12:33

Pod koniec ubiegłego roku polska organizacja Volvo Group Trucks Sales uruchomiła nowy, w pełni zarządzany przez Volvo, punkt Volvo Group Truck Center w Będzieszynie k/Pruszcza Gdańskiego, reprezentujący zarówno Volvo Trucks, jak i Renault Trucks. Nowy punkt wysłużony punkt dealersko-serwisowy Volvo Group Truck Center, zlokalizowany w Gdyni, przy ulicy Rdestowej. Uroczysta inauguracja działalności nowego obiektu miała miejsce 29 maja.

Volvo Group Trucks Sales Poland dysponuje obecnie jedną z najlepiej rozwiniętych i najgęstszych sieci dealersko-serwisowych w Polsce. Pomimo to, firma nie ustaje w wysiłkach na rzecz ciągłego rozwoju, doskonalenie usług serwisowych i bycia ze swoją ofertą jak najbliżej klientów. Realizacji tych właśnie celów służy również uroczyście zainaugurowany w dniu 29 maja br. nowy, zlokalizowany na terenie Centrum Volvo w Będzieszynie k/Pruszcza Gdańskiego, dwumarkowy punkt Volvo Group Truck Center.

Inwestycja Grupy Volvo w nowoczesne centrum serwisowe w Będzieszynie, jest odzwierciedleniem konsekwentnie realizowanej przez firmę strategii, ukierunkowanej na ciągły rozwój oraz modernizację sieci serwisowej, w celu zapewnienia jak najwyższego poziomu świadczonych usług.

W inauguracji działalności nowego obiektu, oprócz przedstawicieli Volvo, uczestniczyli również licznie zgromadzeni – w liczbie około 500 – goście, a wśród nich Klienci, partnerzy biznesowi, przedstawiciele lokalnych władz oraz dziennikarze.

– ”Bez wątpienia, ten nowoczesny i doskonale wyposażony obiekt jeszcze bardziej podniesie standard obsługi Klienta, polepszy jakość oferowanych przez nas usług i przyczyni się do wzmocnienia naszej oferty w tej części Polski. To dla nas powód do radości i olbrzymiej satysfakcji” – powiedziała Małgorzata Kulis, Vice President, Volvo Group Trucks Sales, Baltic Sea Market.

W trakcie swojego wystąpienia, Małgorzata Kulis podziękowała wszystkim tym, którzy zaangażowani byli w realizację inwestycji – „Dziękuję wszystkim za współpracę, zaangażowanie i wysiłek włożony w realizację tego projektu, w efekcie którego dziś możemy zaoferować naszym Klientom tak profesjonalny obiekt na mapie sieci Volvo Trucks i Renault Trucks w Polsce, jego pracownikom natomiast – miejsce pracy, z którego mogą być naprawdę dumni” – podkreśliła.

Zwracając się natomiast do obecnych na uroczystości Klientów, Małgorzata Kulis powiedziała: – „Szczególne podziękowania kieruję do naszych Klientów, bo to właśnie dzięki naszym Klientom, wszystkim tym, którzy korzystają i nadal chcą korzystać,  w tym właśnie miejscu – nowym punkcie Volvo Group Truck Center w Będzieszynie  – z oferowanych przez nas produktów i usług, dziś się tu wszyscy spotykamy. Dziękując Państwu za Wasze zaufanie, zachęcam Państwa do dalszej współpracy z nami i korzystania z usług Volvo Group Truck Center w Będzieszynie – głęboko wierzę, że spełni on Państwa oczekiwania, a jego oferta produktów i usług będzie prawdziwym i trwałym wsparciem dla Państwa działalności biznesowej”.

Długo oczekiwany na północy Polski nowy obiekt Volvo Group Truck Center w Będzieszynie to zupełnie nowy budynek, zaprojektowany i zbudowany zgodnie ze standardami Volvo w zakresie wyposażenia, troski o środowisko i przygotowania do spełniania określonych funkcji.

Volvo Group Truck Center w Będzieszynie to jeden z ośmiu, w pełni zarządzanych przez Volvo, punktów Volvo Group Truck Center i jednocześnie jeden z 19 dwumarkowych punktów serwisowych, jakie w chwili obecnej funkcjonują na rynku polskim, świadcząc swoje usługi dla klientów marek Volvo Trucks i Renault Trucks.

Centrum serwisowe Volvo w Będzieszynie, które w budynku o powierzchni użytkowej ok. 4000 m2 skupia pod swoim dachem, poza punktem Volvo Group Truck Center, również inne obszary działalności Grupy Volvo w Polsce, w tym biuro sprzedaży i stację serwisową maszyn budowlanych Volvo, biura VFS Usługi Finansowe Polska oraz Volvo Penta, położone jest na działce o powierzchni 3 ha.

Warsztat samochodów ciężarowych składa się z czterech naw obsługowo-naprawczych, o długości całkowitej 32 m każda. W jednej z nich znajduje się nowoczesna linia diagnostyczna. Bogato wyposażony magazyn części zamiennych zajmuje blisko 200 m2. Przestronne place manewrowe i parkingi znajdujące się na terenie centrum serwisowego w Będzieszynie zapewniają bezkolizyjną organizację ruchu.

Nowy punkt Volvo Group Truck Center w Będzieszynie k/Pruszcza Gdańskiego posiada bardzo dogodną lokalizację – znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie trójmiejskiej obwodnicy i wjazdu na autostradę A1.

Uroczysta inauguracja działalności punktu Volvo Group Truck Center w Będzieszynie i obecność na niej wielu gości, stały się również dobrą okazja do uroczystego przekazania przez Redakcję „Polskiego Trakera” medalu dla pojazdu Volvo FH – zwycięzcy w tegorocznym plebiscycie magazynu o tytuł „Ciężarówki Roku w Polsce”. Nagrodę z rąk Aleksandra Głusia – redaktora naczelnego miesięcznika oraz Grzegorza Ramzy – sekretarza redakcji, odebrała Małgorzata Kulis.

W trakcie piątkowej inauguracji, swoją premierę miał również projekt zatytuowany „Naturalnie Renault Trucks”. Pod nazwą tą kryje się karawana pojazdów Renault Trucks serii T – trzech charakterystycznie oklejonych w zwierzęce wzory zestawów, które już za chwilę będzie można spotkać na wybranych parkingach, zlokalizowanych wzdłuż najważniejszych szlaków komunikacyjnych w Polsce.

Adres nowego obiektu to:

Volvo Group Truck Center
Będzieszyn 101
83-200 Pruszcz Gdański
Telefon: +48 58 629 88 33
Tel. 24-godz.: +48 601 670 068
Godziny otwarcia
pn: 07.00 – 19.00
wt – pt: 07.00 – 22.00
sb: 07.00 – 15.00

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!