Wiosenny wysyp filii Inter Cars

15 czerwca 2015, 15:20

Sieć sprzedaży Inter Cars rozwija się. Siatkę filii dystrybutora, składającą się z ponad 170 punktów, uzupełniły nowe, znajdujące się w Jarosławiu, Ostrowie Wielkopolskim, Bytomiu, Wągrowcu, Warszawie, Krotoszynie, Bielsku Podlaskim i Lęborku.

Jarosław

Przestronna sala sprzedaży z okazałą częścią wystawową zaprasza do robienia zakupów przez klientów z Jarosławia i okolic. Nowa filia Inter Cars rozpoczęła sprzedaż 1 kwietnia. Jest zlokalizowana przy wjeździe do Jarosławia od strony Rzeszowa. Można w niej nabyć części zamienne do samochodów osobowych, ale w planach jest poszerzenie asortymentu o części do ciężarówek i motocykli. Sala sprzedaży i magazyn mają łączną powierzchnię ok. 500 m2. Filia zajmuje własny budynek, w którym wcześniej mieścił się Polmozbyt i Salon Fiata.

Klientów ma przyciągnąć do filii między innymi przestronna część wystawowa, w której dostępne będą głównie akcesoria, kosmetyki samochodowe, oleje i chemia warsztatowa oraz narzędzia i wyposażenie warsztatu. – „Klient będzie mógł podejść, obejrzeć towar i wybrać coś dla siebie, tak jak w supermarkecie” – zachęca Andrzej Żyła, kierownik filii. Z myślą o klientach przygotowano parking i call center. Filia ma ambicję zaspokoić potrzeby warsztatów z całego powiatu jarosławskiego.

Kontakt do filii: ul. Krakowska 34, 37-500 Jarosław, tel: (16) 736 83 05, e-mail: IC.RJA@intercars.eu
godziny otwarcia: pon. – pt. 8.00 – 18.00, sobota 8.00 – 14.00

Ostrów Wielkopolski

Inter Cars SA otworzył swoją drugą filię w Ostrowie Wielkopolskim. Znajduje się przy głównym skrzyżowaniu, w samym centrum miasta. Filia rozpoczęła sprzedaż 1 kwietnia. Może pochwalić się przestronną salą sprzedaży i dwupoziomowym magazynem o łącznej powierzchni 600 m2.
– „Jesteśmy w najbardziej popularnym w miejscu w okolicy pod względem sprzedaży części zamiennych do samochodów. Wcześniej, w tej samej lokalizacji przez wiele lat mieściła się również hurtownia motoryzacyjna” – mówi Adam Trzepacz, kierownik filii.

Z myślą o klientach, filia wprowadziła szereg udogodnień. Czeka na nich przejrzyście oznakowana ścieżka sprzedaży, jak również parking na ponad 20 aut. Działa także call center. Filia dostarcza zamówione części do pobliskich warsztatów co godzinę. Codziennie realizowanych jest pięć tras. Filia sprzedaje części do samochodów osobowych, akcesoria, wyposażenie warsztatowe oraz części do motocykli.

Kontakt do filii: ul. Dworcowa 16a,  63-400 Ostrów Wielkopolski, tel: (62) 560 01 40, e-mail: IC.OSD@intercars.eu, godziny otwarcia: pon. – pt. 8.00 – 19.00, sob. 8.00 – 15.00

Bytom

Filia w Bytomiu rozpoczęła działalność 7 kwietnia. Znajduje się w najszybciej rozwijającej się dzielnicy Bytomia – Szombierki. Filia oferuje części zamienne do samochodów osobowych.
– „Ta lokalizacja powstała ponieważ chcieliśmy być bliżej klientów. Obsługujemy Bytom, Rudę Śląską, Zabrze i Świętochłowice” – mówi Wojciech Kandora, kierownik filii.  Atutem filii jest magazyn o powierzchni prawie 500 m2.

Dostawy do klientów realizowane są trzema trasami, trzy razy dziennie. Dodatkowo klienci, którzy potrzebują natychmiast danej części, a jest już poza dostawami, mogą skorzystać z usług korporacji taksówkarskiej. Taksówka przyjeżdża do filii, odbiera towar i dostarcza klientowi.
W Bytomiu pracuje 14-osobowy zespół, którego głównym atutem jest doświadczenie. Filia może tez pochwalić się też bardzo dobrą dostępnością towarów, co jest atutem na lokalnym rynku.

Kontakt do filii: ul. Kosynierów 19, 41-907 Bytom, tel. 32 732 39 79; e-mail: IC.BYT@intercars.eu
godz. otwarcia: pon.-pt. 8.00 – 18.00, sob. 7.00 – 13.00

Wągrowiec

Pierwsza i jak na razie jedyna filia Inter Cars w powiecie wągrowieckim rozpoczęła działalność na początku maja. Znajduje się przy głównej trasie w kierunku Bydgoszczy. Filia może pochwalić się magazynem o pow. blisko 500 m2 oraz wyjątkową przestrzenią sprzedaży o pow. 200 m2. Przed budynkiem znajduje się parking na ok. 20 aut. Filia wprowadziła na magazynie tzw. pełne radio i system call center.

Filia na początku posiadała asortyment tylko osobowy, ale w odpowiedzi na zapotrzebowanie klientów, wprowadza również do sprzedaży części do ciężarówek. Rozwój obejmuje również trasy dostaw towarów.  Obecnie z Wągrowca towar wyjeżdża do klientów trzema trasami, ale już w najbliższym czasie pojawi się kolejna.

Kontakt do filii: ul. Kcyńska 108, 62-100 Wągrowiec, tel. (67) 354 12 30, e-mail: IC.WGR@intercars.eu;  godz. otwarcia: pon. – pt.   8.00 – 18.00, sob. 8.00 – 14.00

Warszawa, ul. Jutrzenki 96

W poniedziałek, 1 czerwca rozpoczęła działalność filia przy ul. Jutrzenki 96 w Warszawie. Została przeniesiona tam z ul. Materii. Nowa lokalizacja może pochwalić się zdecydowanie większym magazynem.
– „Pomieścimy w nim aż 3000 sztuk opon, dla porównania w poprzednim miejscu zmieściło się max. 150 opon” – zaznacza Ireneusz Boratyński, kierownik filii  – „Obecny magazyn ma dwie kondygnacje i powierzchnię aż 545 m2.” – dodaje.

Do nowego miejsca łatwiej też trafić. Znajduje się w pobliżu zjazdu z krajowej siódemki przy Węźle Salomea. Na filii dostępny jest asortyment osobowo-ciężarowy. Sala sprzedaży została przejrzyście oznakowana, tak aby klienci bez problemów trafili do odpowiedniego sprzedawcy. Aby przyspieszyć obsługę, wkrótce na magazynie zostanie wprowadzone tzw. pełne radio, co całkowicie wyeliminuje ręczne wypisywanie dokumentów.  Filia posiada call center. Filia realizuje dziennie 24 trasy.
– „Naszym największym atutem jest doświadczona kadra. Sprzedawcy pracują w Inter Cars od minimum 7 lat. Na bieżąco uzupełniamy też towar, więc mamy bardzo dobrze zaopatrzony magazyn” – mówi kierownik.

Kontakt do filii: ul. Jutrzenki 98, 02-230 Warszawa, tel. 22 577 02 00, e-mail: IC.MAT@intercars.eu
godz. otwarcia: pon. – pt.   8.00 – 18.00, sob. 8.00 – 13.00

Krotoszyn

Po raz pierwszy filia Inter Cars znalazła się w Krotoszynie. Rozpoczęła sprzedaż w poniedziałek, 8 czerwca. Filia znajduje się przy ul. Magazynowej 2, 150 m od głównej drogi z Krotoszyna w kierunku Rawicza.  Filia zajmuje wyremontowaną na jej potrzeby halę magazynową z rampą umożliwiającą sprawny załadunek i rozładunek towaru. Magazyn zajmuje powierzchnię 250 m2, co wystarcza na pokrycie zapotrzebowania okolicznego rynku. Wdrożono na nim system pełnego radia.

Obecnie w filii dostępny jest asortyment osobowy, ale ze względu na oczekiwania klientów, już wkrótce magazyn zapełni się częściami do pojazdów ciężarowych. Planuje się, że towar będzie wyjeżdżał do klientów co godzinę w ramach miasta, a co 3 godziny poza miasto.
– „Mamy pracowników, którzy dobrze znają lokalny rynek i najlepszą dostępność towaru w całej okolicy” – mówi Tomasz Buszczyk, kierownik filii.

Kontakt do filii: ul. Magazynowa 2, 63-700 Krotoszyn, tel. 62 503 37 90, e-mail: IC.KTN@intercars.eu;
godz. otwarcia: pon. – pt.   8.00 – 18.00, sob. 8.00 – 13.00

Lębork

9 czerwca rozpoczęto sprzedaż w nowej filii w Grupie Bydgoszcz, znajdującej się w Lęborku. Filia znajduje się w samym centrum miasta, przy trasie prowadzącej ze Słupska do Trójmiasta. Wcześniej w tym miejscu mieściła się fabryka uszczelek.
– „Powodem utworzenia nowej lokalizacji był duży potencjał rozwoju na tym terenie” – mówi Krzysztof Krupa, kierownik filii.

Fila posiada magazyn o pow. 400 m2 i przestronną salę sprzedaży o pow. 100 m2. O komfort klientów dba 10 pracowników, w tym trzech doświadczonych sprzedawców części zamiennych. Obecnie filia oferuje części do samochodów osobowych, ale w najbliższych tygodniach pojawią się tu części do pojazdów ciężarowych.  Filia będzie realizowała trasy miejskie – dostawy do klientów co 1 godzinę, oraz dwie trasy zewnętrzne, poza miastem – dostawy raz dziennie.

– „Nasza filia może pochwalić się dość dużym magazynem, obsługą posiadającą spore doświadczenie i bardzo dobą logistykę – mówi K. Krupa.

Bielsk Podlaski

W poniedziałek, 15 czerwca rozpoczęto sprzedaż w filii osobowo-ciężarowej w Bielsku Podlaskim. Dostępne są na niej również części zamienne do agro. Powierzchnia sprzedaży i magazynu liczy łącznie 1000 m2. Na magazynie wprowadzono system pełnego radia. Filia posiada system call center, który pozwala na obsługę każdego połączenia telefonicznego. Towar do klientów wyjeżdża kilka razy dziennie pięcioma trasami. Trasy lokalne realizowane są nawet co pół godziny.


Kontakt do filii: ul. Białowieska 113E, 17-100 Bielsk Podlaski, tel. (85) 585 56 70, e-mail: IC.BPO@intercars.eu, godz. otwarcia: pon. – pt.   8.00 – 18.00, sob. 8.00 – 14.00.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!