11 edycja dorocznego konkursu Volvo Trucks Dealer of the Year rozstrzygnięta

29 czerwca 2015, 15:00

W trakcie cyklicznego spotkania przedstawicieli autoryzowanych serwisów Volvo Group Trucks Sales Poland, ogłoszono wyniki dorocznego konkursu o tytuł Volvo Trucks Dealer of the Year w Polsce. Tytuł ten po raz kolejny zdobył punkt Volvo Group Truck Center w Dąbrowie k/Opola.

Konkurs Volvo Trucks Dealer of the Year organizowany jest na rynku polskim już od 11 lat. W ramach konkursu, w klasyfikacji biorą udział wszystkie punkty serwisowe Volvo Trucks w Polsce, zarówno te, w pełni zarządzane przez Volvo, jak i należące do autoryzowanych partnerów firmy.

W tegorocznej edycji konkursu, ocenie poddano łącznie 32 punkty serwisowe Volvo Trucks, w 10 sumarycznych kategoriach, odzwierciedlających pracę i osiągnięcia serwisu, za cały ubiegły rok, w najważniejszych obszarach obsługi posprzedażnej. Szczególny nacisk w tej ocenie położono na kryteria obejmujące działania mające bezpośredni wpływ na satysfakcję Klientów z poziomu jakości obsługi oraz na wielkość sprzedaży oferowanych przez dany punkt serwisowy produktów i usług, w tym udział w akcjach promocyjnych i kampaniach.

W wyniku całościowej oceny, tytuł „Volvo Trucks Dealer of the Year” zdobył punkt serwisowy Volvo Group Truck Center w Dąbrowie k/Opola, tym samym stając się dumnym posiadaczem tego tytułu, w jedenastoletniej historii konkursu, już po raz trzeci.

Nagrodę z rąk Małgorzaty Kulis – Vice President Volvo Group Trucks Sales, Baltic Sea Market – oraz Henryka Kliczewskiego – Dyrektora ds. Obsługi Posprzedażnej polskiej organizacji Volvo Group Trucks Sales – odebrał Rafał Kuliberda – Menedżer Serwisu.

– „Cieszymy się bardzo, że punkt Volvo Group Truck Center w Dąbrowie, po raz kolejny dowiódł, że, z wynikami działalności konsekwentnie utrzymującymi się na wzorcowo wysokim poziomie, w pełni zasługuje na miano Dealera Roku Volvo Trucks, a jego oferta produktów i usług jest prawdziwym wsparciem dla zapewnienia wydajności codziennej działalności transportowej wielu naszych Klientów. Ten doskonały wynik świadczy też o dużym zaangażowaniu, dobrej pracy zespołowej i codziennym wysiłku wkładanym w realizację założonych celów ze strony całego Zespołu Pracowników punktu Volvo Group Truck Center w Dąbrowie, bez których przecież sukces ten nie byłby możliwy” – powiedziała Małgorzata Kulis.

Zwycięski serwis wraz z zaszczytnym tytułem uzyskał również prawo do jego wykorzystywania w swojej komunikacji, a także zdobył prestiżowe, przechodnie trofeum, które towarzyszy konkursowi niezmiennie od początku jego istnienia.

Punkt Volvo Group Truck Center w Dąbrowie świadczy swoje usługi już od 2006 roku. To jeden z ośmiu, w pełni zarządzanych przez Volvo, dwumarkowych obecnie punktów Volvo Group Truck Center i jednocześnie jeden z 19 dwumarkowych punktów serwisowych, jakie aktualnie funkcjonują na rynku polskim, świadcząc swoje usługi dla klientów marek Volvo Trucks i Renault Trucks.

W tegorocznej edycji konkursu Volvo Trucks Dealer of the Year, w trójce nominowanych do tytułu serwisów Volvo Trucks znalazły się również: autoryzowany punkt serwisowy TMiK Tomasz Dzida w Pszczynie oraz w pełni zarządzany przez Volvo punkt Volvo Group Truck Center w Młochowie.
 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!