FM Logistic z kolejną nagrodą

29 czerwca 2015, 15:10

FM Logistic wyróżniono nagrodą „TESCO European Grocery Haulier Of The Year 2015”, przyznawaną cyklicznie przez sieć TESCO na arenie międzynarodowej.

Sieć TESCO to wieloletni klient operatora. W ramach umowy o współpracę, FM Logistic realizuje transport międzynarodowy z magazynu centralnego w Słowacji do Polski.

– „Nagroda „TESCO European Grocery Haulier Of The Year 2015” to dla nas ogromne wyróżnienie” – mówi Katarzyna Sidor, Dyrektor Transportu Międzynarodowego, FM Logistic w Polsce – „Tym bardziej szczególne, że przyznane przez najsurowszego jurora czyli klienta. W naszych działaniach od zawsze priorytetem była najwyższa jakość świadczonych usług. Dlatego taka nagroda to ukoronowanie marzeń i powód do dumy” – dodaje.

– „Z wielka przyjemnością przyszło mi przekazać tę nagrodę FM Logistic, jako dowód uznania, który należy się operatorowi za jego wysokiej jakości usługi, które wspierają TESCO w dostarczaniu towarów do Polski” – powiedział John Steventon, Tesco Primary Manager Europe.

Biuro Transportu Międzynarodowego Grupy FM Logistic  ma  swoją główną siedzibę w Mszczonowie, k. Warszawy. W Europie do dyspozycji klientów jest jeszcze dziesięć biur na terenie Czech, Słowacji, Rumunii, Francji, Ukrainy, Węgier, Hiszpanii, Włoch, Bułgarii i Rosji. Projekty obsługuje dedykowana flota 250 pojazdów oraz zespół 150 pracowników, którzy realizują w ciągu roku 85 000 transportów. Co ważne, cała sieć biur korzysta z jednego TMS, pozwalającego na szybką wymianę informacji pomiędzy biurami i zachowanie jednego standardu, jak również z jednego T&T, dzięki któremu można śledzić status realizowanych projektów. Tempo wzrostu aktywności kształtuje się na poziomie ok. 20% rocznie. Najwięksi klienci FM Logistic korzystający z usług transportu międzynarodowego, m.in. TESCO, Mondelez, Reckit Benciser, Mars, PG, Ferrero, Unilever, Danone, Colgate, Nestle, Frosta, Legrand, Panasonic, Cristalco, Thomson, Hasbro czy Ikea.
 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!