Nowa strona internetowa DAF

29 czerwca 2015, 15:37

Firma DAF uruchomiła nowe strony internetowe dotyczące programu DAF Transport Efficiency – www.daftransportefficiency.com. Po wejściu na podany adres i wybraniu polskiej wersji serwisu, każdy użytkownik uzyska informacje dotyczące nowości, które podnoszą wydajność transportu.

Nowe strony podzielone zostały na dwie podstawowe części – dla przedsiębiorców i dla kierowców. Pierwsza z nich zawiera szczegółowe opisy projektów i rozwiązań technicznych zastosowanych w nowych pojazdach DAF, informacje na temat ekonomicznego prowadzenia pojazdu ciężarowego i stylu jazdy oraz usług oferowanych przez autoryzowanych dealerów firmy DAF.

W części dla kierowców przedstawione są zastosowane w pojazdach rozwiązania ułatwiające kierowcom codzienną pracę, które jednocześnie znacząco przyczyniają się do zoptymalizowania efektywności transportowej tj.: asystent wydajności kierowcy (DPA), tempomat adaptacyjny i tempomat Predictive Cruise Control czy funkcja Tryb ECO. Każdy kierowca znajdzie tu również filmiki instruktażowe, które w jasny sposób objaśniają działanie nowych rozwiązań w pojazdach DAF oraz przedstawiają praktyczne wskazówki dotyczące ekonomicznej jazdy.

Wszelkie usprawnienia stosowane w pojazdach DAF od początku 2015 roku zapewniają łącznie oszczędność paliwa na poziomie 4–5%. Nowości produktowe stanowią element programu DAF Transport Efficiency — kompleksowego zestawu technologii i usług, którego celem jest podniesienie wydajności ciężarówek przez obniżenie kosztów eksploatacji i zapewnienie maksymalnej dostępności pojazdu do wykonywania zadań transportowych.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!