Nijhof-Wassink zainaugurował działalność dwumarkowego serwisu w Nowej Wsi Wielkiej

9 lipca 2015, 11:58

W czerwcu Nijhof-Wassink zainaugurował oficjalnie działalność autoryzowanego serwisu i działu sprzedaży Renault Trucks w Nowej Wsi Wielkiej koło Bydgoszczy. Dwumarkowy serwis działa już od stycznia 2015.

Punkt serwisu i sprzedaży Nijhof Wassink Nowa Wieś Wielka należy do Nijhof Wassink, spółki o korzeniach holenderskich założonej przez dwóch przewoźników Hermana Nijhof i Everta Wassink w latach siedemdziesiątych. Spółka szybko została oficjalnym przedstawicielem marki pojazdów ciężarowych Volvo w Holandii. Obecna od  1990 roku w Polsce pod nazwą Nijhof-Wassink Sp. z o.o, w 1995 roku rozpoczęła oficjalnie działalność na terenie Poznania. Obecnie spółka ma w Polsce 5 oddziałów Volvo (w sumie 13 oddziałów Volvo w Europie): w Kutnie, Rzgowie, Nowej Wsi Wielkiej, Tarnowie Podgórnym i w Karskach k/Ostrowa Wlkp. Od 1 stycznia 2015 Nijhof-Wassink rozszerzył swoją współpracę z drugą marką będącą własnością grupy Volvo: marką Renault Trucks i został autoryzowanym przedstawicielem Renault Trucks w Tarnowie Podgórnym i Nowej Wsi Wielkiej koło Bydgoszczy. Od 1 czerwca Nijhof-Wassink w Nowej Wsi Wielkiej jest również oficjalnym przedstawicielem ds. sprzedaży pojazdów Renault Trucks.

Serwis Nijhof-Wassink Nowa Wieś wielka obsługuje pojazdy ciężarowe , naczepy i przyczepy oraz różnego rodzaju zabudowy. Serwis świadczy pełen zakres usług, począwszy od przeglądów, poprzez naprawy różnego rodzaju, aż po naprawy powypadkowe oraz sprzedaż oryginalnych części zamiennych. Serwis w Nowej Wsi Wielkiej posiada stanowiska do diagnostyki pojazdów Renault Trucks i Volvo Trucks, diagnostyki układów hamulcowych i zawieszenia oraz diagnostyki silników.

Nijhof-Wassink w Nowej Wsi Wielkiej dysponuje samochodem serwisowym, za pomocą którego 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę realizujemy program pomocy dojazdowej. Samochód ten wyposażony sjest w warsztat mechaniczny, agregaty prądotwórcze oraz instalację sprężonego powietrza, a także sprzęt umożliwiający oznakowanie i zabezpieczenie napraw wykonywanych na drodze.

Dane teleadresowe:
Nijhof-Wassink o/Nowa Wieś Wielka
ul. Zakładowa 1
86-060 Nowa Wieś Wielka
tel.: 48 (24) 3570210
mail: arkadiusz.starzynski@nijwa.com.pl
http://www.nijhof-wassink.com.pl

Godziny otwarcia serwisu:
Pon – Pt  8.00 do 19.00
Sobota 8.00 – 16.30

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!